Hakkımızda     |      EN

Bize Ulaşın:   (0216) 3224170

 

 

AKKÖK HOLDİNG'e özel Eğitimler

 

 

AKKÖK Şirketler Grubu'na bağlı AKSA AKRİLİK, DOWAKSA ve AK-TOPS Tekstil kuruluşlarına özel ÜRETİMDE GENEL PLANLAMA & ÇİZELGELEME ile DETAY ÇİZELGELEME eğitimleri 2012 yılı Ağustos ayının sonunda toplam altı günlük bir program olacak şekilde AKSA Akrilik eğitim tesislerinde gerçekleştirilmiştir.

 

Eğitimde standart program içeriğinin ötesinde, kurum bünyesindeki planlama ve çizelgeleme ile ilgili süreçler detaylı şekilde ele alınmış, iş akışları, kaynaklar ve üretim kısıtları incelenmiş ve yenilikçi planlama yaklaşımları ile nasıl optimizasyon yapılabileceği üzerinde çalışmalar yapılmıştır.

 

Bugüne kadar gerçekleştirilen eğitimler, eğitimlerden görseller ve katılımcıların eğitimler hakkında yorumları aşağıda sunulmuştur.

 

 

Eğitimlerden Görseller

 

 

Tarihler

Eğitimin Adı

Eğitim Yeri

Fotoğraflar

30-31 Ağu - 1 Eyl 2012

DETAY ÇİZELGELEME

AKSA (Fabrika)

24-25-26 Ağustos 2012

 ÜRETİMDE GENEL PLANLAMA & ÇİZELGELEME

AKSA (Fabrika)

 

 

  

Katılımcı Yorumları

 

"Günümüz koşullarında, verimlilik konularının önem kazanması ile karşılaşılan planlama kaynaklı problemlere çok daha bilimsel ve uygulanabilir çözümlerin ortaya konulabileceğinin gösterildiği Genel Planlama ve Detay Çizelgeleme eğitimleri için İlker Bey'e çok teşekkür ediyorum. Gayet faydalı ve etkili bir eğitim oldu..."

– Haydar İnan, Tekstil Direktörü, AKSA AKRİLİK

"6 günlük eğitimde bugüne kadar uyguladığımız Genel Planlamanın da üzerine çıkarak özellikle Detay Çizelgeleme ve modelleme konularında kattığınız değerli bilgilerinizden dolayı teşekkür ederiz..." 

– Mustafa Oğuz Acar, Endüstri Mühendisi, AKSA AKRİLİK

"Ben Kimya Müh. olarak bu eğitimi almaktan çok mutluyum. Genel Planlama & Çizelgeleme ile Detay Çizelgeleme konusunda detay bilgiye sahip oldum. Teşekkürler..."

–  Özlem Yiğit Eldutar, Planlama ve Mamül Ambar - Uzman Müh., AKSA AKRİLİK

"Kalite detaylarda gizlidir mantığından hareketle sadece ürün kalitesinde değil aynı zamanda mevcut kaynakları en verimli şekilde kullanarak üretebilme kalitesini yükseltmek adına akademik bilgilerin mevcut sistemlere entegre edilmesi en doğru hareketlerden olacaktır..."

– Ali Demirel, Planlama Mühendisi, AKSA AKRİLİK

"Bugüne kadar katıldığım eğitimler arasında anlatım ve içerik olarak en geniş ve açıklayıcı programdı. Genel Planlama & Çizelgeleme ile Detay Çizelgeleme konularında eğitim almayı düşünüyor iseniz kesinlikle tavsiye edebileceğim bir program olmuştur..."

– İlhan Sencer Kurtulmuş, Endüstri Mühendisi, AKSA AKRİLİK

"Çizelgeleme ve planlama konusunda akademik düzeyde detaya hakim, çözüm üretmede yaratıcı bir eğitmen olan İlker Bey'den aldığımız bu eğitimin kalitesinden kurumsal ve kişisel düzeyde oldukça memnun kaldık. Bu alana ilgisi olan kişiler ve kurumların mutlaka yararlanması gereken bir eğitim..."

– Onur Alemdağ, Üretim Planlama Yöneticisi, AKSA AKRİLİK

"Eğitimler süresince verilen bilgiler çok doğru ve yeterli idi. Eksik kalmış bilgilendirme olmadı. İlker Bey'in konuya olan hakimiyeti ve verdiği örnekler, uygulamalar kapsamı artırdı. Çok faydalı ve geliştirici bir 6 gün geçirdik. Teşekkürler..."

– Çiğdem Büyükbaşaran, Üretim Planlama Mühendisi, AK-TOPS TEKSTİL

"Üretim Planlama konusunda aldığım ilk eğitimdi. Temel kavramlardan başlayarak, planlama problemleri, tanımları, çözüm metotları ve algoritmalar konusunda değerli bilgiler edindim. Çözüm teknikleri ile ilgili bilgiler interaktif bir şekilde işlendiği için büyük zevk aldım. Eğitim içeriği ile ilgili olumlu bulduğum diğer bir nokta matematiksel modellemenin anlatılmasıydı..."

– Turan Tanrıverdi, Üretim Planlama Mühendisi, DOWAKSA

 

 

Daha detaylı referans sorgulaması için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

« BAŞA DÖN

 

 

Ana Sayfa

Planlamanın Temel Kavramları

Üretim Planlama nedir ? Talep Planlama nedir ? Tedarik Zinciri Yönetimi nedir ? Satış ve Operasyon Planlama ? Malzeme Planlama nedir ? Detay Çizelgeleme nedir ? Stok Optimizasyonu nedir ? Depo ve Lojistik Planlama nedir ? İşgücü Planlama nedir ? Optimizasyon nedir ?

 

Eğitimler ve Modüller

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Rekabet Stratejileri ve Organizasyon Talep Planlama ve Satış Tahminleme Satış ve Operasyon Planlama Satın Alma, Depo ve Stok Yönetimi Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama Detay Çizelgeleme Lojistik ve Dağıtım Yönetimi Optimizasyon Teknikleri Sürekli İyileştirme: Kalite Yön., Yalın Üretim İstatistiksel Proses Kontrolü Rekabetçi Ürün Geliştirme Robust Tasarım (Taguchi Metodu) Deneysel Tasarım Operasyon Planlama

Danışmanlık

 

Referanslar

Referans Listesi Katılımcıların Yorumları Eğitimlerden Görseller

 

Duyurular

Açık Eğitim Takvimi Eğitim Ön Kayıt Formu Kuruma Özel Eğitimler e-Bülten KVK Bilgi Metni

 

Hakkımızda

İletişim Bilgileri
 

Copyright © 2021, Optimum Planlama Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler (Keywords): Tedarik Zinciri Yönetimi, Üretim Planlama ve Kontrol Eğitim Programları, Planlama Eğitimleri, Planlama Nedir, Üretim Planlama Nedir, Talep Planlama Nedir, Satış ve Operasyon Planlama Nedir, Malzeme Planlama Nedir, Detay Çizelgeleme Nedir, Stok yönetimi, Depo ve Lojistik Planlama Nedir, Stok Yönetimi Nedir, Optimizasyon Nedir, İşgücü Planlama Nedir, Üretim Planlama Eğitimi, Üretim Planlama ve Stok Kontrolü, Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme, Talep Planlama, Satış Tahmin Teknikleri, Talep Tahmin Teknikleri, Talep Tahminleme Teknikleri, Detay Çizelgeleme, Atölye Çizelgeleme, Makine Çizelgeleme, Çizelgeleme Eğitimi, Kapasite Planlama Eğitimi, Malzeme Planlama Eğitimi, Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama, Kapasite ve Malzeme Planlama, İşgücü Planlama ve Çizelgeleme, Satış Operasyon Planlama, Satış ve Operasyon Planlama, S&OP, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kuruma Özel Eğitim, Workshop, Seminer, Danışmanlık Hizmetleri, Stok Yönetimi, Sevkiyat Planlama, Lojistik Planlama, Dağıtım Planlama, Stok, Depo ve Lojistik Planlama, Optimizasyon Teknikleri, Robust Tasarım, Robust Design, Taguchi Design, Orthogonal Array, Deneysel Tasarım ve Analiz, Design of Experiments, DOE, Design for Manufacture and Assembly, DFMA, DFR, DFX, Rekabetçi Ürün Geliştirme, Product Design and Development, Process Development, Proses Tasarımı, Kalite Mühendisliği, Kalite Evi, House of Quality, Kalite Fonksiyonu Yayılımı, Quality Function Deployment, QFD, EQFD, Kalite Yönetimi, Quality Management, Kalite Kontrol, İstatistiksel Proses Kontrol, İPK, SPC, Rekabet Stratejileri ve Organizasyon