Hakkımızda     |     EN

Bize Ulaşın   (0216) 322 41 70

 

 

 

 

 

Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri

Katılımcı Yorumları

 

"Tüm sorularıma yanıt aldım, bundan sonraki hayatında kesinlikle olumlu değişiklikleri beraberinde getirecektir. Çok değerli bilgiler edindim. İlker Hocamın eğitimi veriş şekli de çok pozitifti. Doktor ünvanını hak ettiğini söylemek bana düşmez ama bana göre hak ediyor. Tekrar teşekkürler..."

– Ercan Rodoplu, Malzeme Planlama Alan Yöneticisi, BSH EV ALETLERİ

"Öncelikle İlker Bey’in sınıfa ve eğitim süresi boyunca hakimliği, kullanılan materyaller ve samimiyeti çok güzeldi. Büyük katkılar ve farklı bakış acıları ile yorum yapmamızı sağladı. Hem özel, hem iş hayatımda çok faydalı bilgiler edindim. Teşekkür ederim..."

– Nilgün Aksu, Sipariş Yönetimi, BSH EV ALETLERİ

"Donanımlı eğitim programı, programın içeriğinin beklentileri karşılamasıyla tercih edilecekler listesinde üst seviyeye çıktı..."

– Merve Yüksek Akgül, Malzeme Planlama, BSH EV ALETLERİ

"Konusuna hakim, katılıma teşvik eden bir eğitim benden alınabilecek, süreç iyileştirici bir program. Teoriyi örneklerle zenginleştiren bir anlatım. Geniş kapsamda, kurumumuza özgü bir paylaşım sağladık; oldukça faydalıydı..."

– Emir Çetin, Planlama Müdürü, TOTAL TURKEY PAZARLAMA

"İlker Bey’in koçluğu ve öğretici yaklaşımı ile uzun zamandır aklımızın bir köşesinde yer edinen problemlerimize farklı bir pencereden bakma şansı edindik. Eğer odak noktanızı ve ne istediğinizi bilerek eğitim planlarsanız, sorunlarınıza pratik ve sektörde kabul gören çözümler bulabilirsiniz..."

– Cemil Ceviz, Üretim Koordinatörü, TOTAL TURKEY PAZARLAMA

"Eğitim içeriği, işlenen konular, verilen örnekler güzel ve akılda kalıcı. Eğitmenin anlatımı güzel, sade. Eğitimi interaktif bir şekilde gerçekleştirdi. Genel olarak faydalı bir eğitim oldu..."

– Zeynep Haser, Üretim Mühendisi, TPI KOMPOZİT KANAT

"Eğitim oldukça verimliydi. Fimamızda uygulamalarını hayata geçirebilirsek etkili olacağını düşünüyorum..."

– Merve Saçlı, Planlama Uzmanı, TPI KOMPOZİT KANAT

"Import-export ekibinden biri olarak malzeme üretim planlamanın hayati önem taşıdığını biliyorum. Eğitimi detay ve akış olarak yararlı buldum, bir çok temel bilgiyi, dikkat edilmesi gereken incelikleri işledik. Teşekkürler..."

– Tuğçe Çadır, İthalat-İhracat Uzmanı, TPI KOMPOZİT KANAT

"Uygulama ve teorik bilginin bir araya getirilerek doğru harmanla kişiler, birimler ve şirketler tarafından faydaya dönüştürülme oranının yüksek olacağı kanaatindeyim. Ayrıca çalışanların vizyonlarını genişletebileceği ve bu vizyonun şirketin vizyonunu da ileriye götürebileceğini düşünüyorum..."

– Ahmet Tevfik Altınöz, Üretim Planlama Yöneticisi, VEZİRKÖPRÜ Orman Ürünleri / Peliparke

"Gelişmekte olan ve gelişmeyi amaçlayan firmaların tüm süreçlerini değerlendirmeyi amaçlayan bir eğitim programı olduğunu düşünüyorum. Planlama, hayatın her safhasında olmalı yaklaşımından uzaklaşmamalıyız. Dolayısıyla kanaatim, talep planlama, S&OP, MPS, MRP, stok yönetimi, PAC, detay çizelgeleme, kısıtlar, yalın ve kalite yönetimi konularında temel değerler ve yaklaşımların neler olduğu ile ilgili çok yararlı ve teknik bilgiler aldım. Eğitimin içeriğinden çok memnunum..."

– Enver Yazıcı, Üretim Planlama, İMORTAŞ

"Sunum ve içeriğin aktarılması oldukça başarılıydı. Bu eğitimin vizyonumuzu geliştirmede büyük fayda sağlayacağını düşünüyorum..."

– Mehmet İçli, Yalın Ofis, İMORTAŞ

"Programın son derece faydalı olduğunu düşünüyorum, eğitimde yer alan ilkeler, kurallar uygulanabildiği takdirde, uygulayan firmaya büyük rahatlıklar ve maddi kazanç getirecektir..."
– Serdar Görmüş, Metod, İMORTAŞ

"Eğitim programı genel hatlarıyla gayet faydalı ve verimli geçti. Kullanılan materyal ve sunumlar gayet açık ve net bir şekilde bizleri amaca sevk etti. Programda Sayın İlker Bey'in teknik ve enerjisi gayet iyiydi. Etkileyici ve verimli bir eğitimdi..."

– Zafer Mutlu, Yalın Ofis, İMORTAŞ

"Üretim planlama ve çizelgeleme konusunda kişisel ve firmamıza artı katkı, artı değer sağlayacak içerikte bir eğitimdir. Teşekkürler..."

– Selma Yücel, BERDAN CİVATA

"Kısıtlı süreye rağmen her konuda aklımızda kalan verimli bir eğitim oldu. İlker Bey’in katılımcıları eğitime interaktif olarak dahil etmesi eğitimin amacına ulaşmasına yardımcı oldu. Teşekkür ederiz..."

– Nazan Adlı, BERDAN CİVATA

"Firmamıza özel Planlama Çalıştayı kapsamında keyifli ve eğitici bir eğitim gerçekleşti. İlker Bey e çok teşekkür ederiz..."

–  Ufuk Aykaç, Üretim Yöneticisi, ESAN

"Çok temelden talep planlama ve üretim planlama eğitimiydi, oldukça anlaşılır basit örneklerle anlatılması temelden öğrenme sürecini hızlandırıyor...."

– Seval Erdoğan, Üretim Sorumlu Uzmanı, ESAN

"Çok keyif alarak katıldığım bir eğitimdi. İlker hocam konusuna gayet hakim bir eğiticimci farklı bakış açıları sunabiliyor. Eğitim esnasında kullanılan dökümanlar da gayet yeterli..."

– Esra Okan, Üretim Uzmanı, ESAN

"Çok faydalanılabilecek bir eğitimdir. Teşekkür ederim..."

– Dilşen Baysal, Tesis Hizmetleri Sorumlusu, ESAN

   

 

 

 

Bu sayfa yapım aşamasındadır...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha detaylı referans sorgulaması için bizimle iletişime geçiniz.

 

« BAŞA DÖN

 

 

Ana Sayfa

Planlamanın Temel Kavramları

Satış ve Operasyon Planlama ? Talep Planlama nedir ? Üretim Planlama nedir ? Tedarik Zinciri Yönetimi nedir ? Malzeme Planlama nedir ? Detay Çizelgeleme nedir ? Stok Optimizasyonu nedir ? Lojistik Planlama nedir ? İşgücü Planlama nedir ? Optimizasyon nedir ?

 

Eğitim Programları

Satış ve Operasyon Planlama Talep Planlama ve Satış Tahminleme Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri Satın Alma, Depo ve Stok Yönetimi Rekabet Stratejileri ve Organizasyon Süreç Analizi ve Tasarımı Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama Detay Çizelgeleme Lojistik ve Dağıtım Yönetimi Optimizasyon Teknikleri Sürekli İyileştirme: Kalite Yön., Yalın Üretim İstatistiksel Proses Kontrolü Rekabetçi Ürün Geliştirme Robust Tasarım (Taguchi Metodu) Deneysel Tasarım Operasyon Planlama

Danışmanlık

 

Referanslar

Kurumsal Eğitim Serileri Referans Listesi Katılımcıların Yorumları Eğitimlerden Görseller

 

Duyurular

Açık Eğitim Takvimi Eğitim Ön Kayıt Formu Kuruma Özel Eğitimler e-Bülten KVK Bilgi Metni

 

Hakkımızda

İletişim Bilgileri
 

Copyright © 2023, Optimum Planlama Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler (Keywords): Tedarik Zinciri Yönetimi, TZY, Supply Chain Management, SCM, Üretim Planlama ve Kontrol Eğitim Programları, Planlama Eğitimleri, Planlama Nedir?, Tedarik Zinciri Yönetimi Nedir?, Üretim Planlama Nedir?, Talep Planlama Nedir?, Satış ve Operasyon Planlama Nedir, Malzeme Planlama Nedir?, Detay Çizelgeleme Nedir?, Stok yönetimi, Depo ve Lojistik Planlama Nedir, Stok Yönetimi ve Optimizasyonu Nedir, Optimizasyon Nedir?, İşgücü Planlama Nedir?, Üretim Planlama Eğitimi, Üretim Planlama ve Stok Kontrolü, Production Planning and Inventory Control, Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme, Talep Planlama, Demand Planning and Sales Forecasting, Satış Tahmin Teknikleri, Talep Tahmin Teknikleri, Talep Tahminleme Teknikleri, Detay Çizelgeleme, Detailed Scheduling, Atölye Çizelgeleme, Makine Çizelgeleme, Çizelgeleme Eğitimi, Kapasite Planlama Eğitimi, Malzeme Planlama Eğitimi, Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama, Kapasite ve Malzeme Planlama, İşgücü Planlama ve Çizelgeleme, Satış Operasyon Planlama, Satış ve Operasyon Planlama, S&OP, Entegre İş Planlama, IBP, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kuruma Özel Eğitim, Açık Eğitim,, In-House Training, Public Training, Seminar, Workshop,, Danışmanlık Hizmetleri, Stok Yönetimi, Sevkiyat Planlama, Lojistik Planlama, Dağıtım Planlama, Stok, Depo ve Lojistik Planlama, Optimizasyon Teknikleri, Robust Tasarım, Robust Design, Taguchi Design, Orthogonal Array, Deneysel Tasarım ve Analiz, Design of Experiments, DOE, Design for Manufacture and Assembly, DFMA, DFR, DFX, Rekabetçi Ürün Geliştirme, Product Design and Development, Process Development, Proses Tasarımı, Kalite Mühendisliği, Kalite Evi, House of Quality, Kalite Fonksiyonu Yayılımı, Quality Function Deployment, QFD, EQFD, Kalite Yönetimi, Quality Management, Kalite Kontrol, İstatistiksel Proses Kontrol, İPK, SPC, Rekabet Stratejileri ve Organizasyon, Rekabet ve Dijitalleşme Odaklı Süreç Analizi ve Tasarımı