Hakkımızda     |     EN

Bize Ulaşın   (0216) 322 41 70

 

Kurumlara Özel Eğitim Serilerimiz

Son Güncelleme: Haziran 2016

 

 

Kardem Tekstil'de görevli yöneticilerin ve çalışanların bilgi ve beceri düzeylerini artırma, kurumsal planlama süreçlerini iyileştirme odaklı profesyonel eğitim programları sunulmuştur.

Organizasyonda kritik rolleri olan 80'e yakın yönetici ve çalışana eğitim verilmiştir.

 

Kardem Tekstil Hakkında

1990 yılından beri bayan örme hazır giyiminde Avrupa’nın lider perakende devlerinin (Bershka, Stradivarius, Gina Tricot, Intersport, Matalan, Bonmarche, H&M, C&A, Massimo Dutti, New Yorker, vb.) tedarik zincirinin bir parçası olan ve aylık ortalama 3 milyonun üzerinde olan üretimini kendine ait ve Türkiye’nin farklı bölgelerindeki tesislerde organize eden Kardem Tekstil'in satın alma ve üretim planlama süreçlerini yürüten çalışanların mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla bir eğitim serisi organize edilmiştir.

 

Kardem Tekstil'e özel

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Eğitimleri

Kardem Tekstil yönetim, tedarik zinciri, fason takip, üretim planlama, satın alma ekiplerine yönelik,

Teslimat performansı, kaynak kapasiteleri, verimlilik, stoklar ve maliyetler arasındaki dengeleri hızlı ve etkin biçimde oluşturabilmek için gerekli kurumsal süreçlerin yapılandırılması, en iyi uygulamalar, karşılaşılabilecek zorluklar ve çözümleme yöntemlerine ilişkin bilgi ve tecrübe paylaşımı, pratik uygulamalar eşliğinde sunulmuştur (detaylar).

1. Eğitim: 28-29-30 Ağustos 2014 (Yönetim Ekibi)

2. Eğitim: 13-20-27 Ekim, 3 Kasım 2014 (1. Eğitim Grubu)

3. Eğitim: 13-20-27 Ekim, 3 Kasım 2014 (2. Eğitim Grubu)

4. Eğitim: 16, 23 Kas, 7, 14 Ara 2014 (1. Eğitim Grubu)

5. Eğitim: 16, 23 Kas, 7, 14 Ara 2014 (2. Eğitim Grubu)

Eğitimlere katılan çalışanların yorumlarından örnekler,


“Gündelik işlerinizde uygulayabileceğiniz, varsayım ve ön yargıları bir kenara bırakabileceğiniz, kendinize olan güveni artırabileceğiniz bir planlama eğitimi istiyorsanız, doğru adrestesiniz…”

– Talip Demircioğlu, Tedarik Zinciri Yöneticisi, KARDEM TEKSTİL

“Optimum Planlama eğitimi ile ilgili olarak diğer firmaların da bu eğitimi almaları konusunda ısrarcı olabilirim. Eğitim sonucunda günlük hayatınızdaki planlamaları nasıl daha profesyonel bir şekilde yönetebileceğiniz konusunda çok faydalı bir eğitim aldık. Herkese tavsiye ederim…”

– Caner Akdeniz, Üretim Planlama Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

"Üretim planlamada farklı metodolojilerin farkına varmak ve pratikte karşılaşılan planlama problemlerine ve farkındalıkla yaklaşmanın, eğitimin en önemli katkısı olduğunu düşünüyorum..."

– Kerem Karabiber, Bilgi Teknolojileri ve İş Geliştirme Müdürü, KARDEM TEKSTİL

"Planlamanın tahmin ettiğimiz kadar insan kaynaklı olmadığını, daha kesin, daha sonuca dayanan, matematiksel ve mantıksal çözümlerden oluştuğunun bilinmesi gereklidir..."

– Aydın Başar, Tedarik Zinciri Yöneticisi, KARDEM TEKSTİL

"Faydalı ve başarılı bir eğitim. Anlatım, eğitim içeriği katılımcılar için anlaşılır ve oldukça etkili. Konu ile ilgili farklı bakış açılarının sunumu keyifliydi..."

– Pınar Erdan, Modelhane Yöneticisi, KARDEM TEKSTİL

 

Eğitimin detayları için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

Eğitim ve öğrenme yaklaşımımızı inceleyip Eğitim Seçim Matrisi'mizi görüntülemek için tıklayınız.

Açık eğitim, kuruma özel eğitim veya danışmanlık hizmeti talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

 

 

 

 

BAŞA DÖN

 

Ana Sayfa

Planlamanın Temel Kavramları

Satış ve Operasyon Planlama ? Talep Planlama nedir ? Üretim Planlama nedir ? Tedarik Zinciri Yönetimi nedir ? Malzeme Planlama nedir ? Detay Çizelgeleme nedir ? Stok Optimizasyonu nedir ? Lojistik Planlama nedir ? İşgücü Planlama nedir ? Optimizasyon nedir ?

 

Eğitim Programları

Satış ve Operasyon Planlama Talep Planlama ve Satış Tahminleme Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri Satın Alma, Depo ve Stok Yönetimi Rekabet Stratejileri ve Organizasyon Süreç Analizi ve Tasarımı Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama Detay Çizelgeleme Lojistik ve Dağıtım Yönetimi Optimizasyon Teknikleri Sürekli İyileştirme: Kalite Yön., Yalın Üretim İstatistiksel Proses Kontrolü Rekabetçi Ürün Geliştirme Robust Tasarım (Taguchi Metodu) Deneysel Tasarım Operasyon Planlama

Danışmanlık

 

Referanslar

Kurumsal Eğitim Serileri Referans Listesi Katılımcıların Yorumları Eğitimlerden Görseller

 

Duyurular

Açık Eğitim Takvimi Eğitim Ön Kayıt Formu Kuruma Özel Eğitimler e-Bülten KVK Bilgi Metni

 

Hakkımızda

İletişim Bilgileri
 

Copyright © 2023, Optimum Planlama Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler (Keywords): Tedarik Zinciri Yönetimi, TZY, Supply Chain Management, SCM, Üretim Planlama ve Kontrol Eğitim Programları, Planlama Eğitimleri, Planlama Nedir?, Tedarik Zinciri Yönetimi Nedir?, Üretim Planlama Nedir?, Talep Planlama Nedir?, Satış ve Operasyon Planlama Nedir, Malzeme Planlama Nedir?, Detay Çizelgeleme Nedir?, Stok yönetimi, Depo ve Lojistik Planlama Nedir, Stok Yönetimi ve Optimizasyonu Nedir, Optimizasyon Nedir?, İşgücü Planlama Nedir?, Üretim Planlama Eğitimi, Üretim Planlama ve Stok Kontrolü, Production Planning and Inventory Control, Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme, Talep Planlama, Demand Planning and Sales Forecasting, Satış Tahmin Teknikleri, Talep Tahmin Teknikleri, Talep Tahminleme Teknikleri, Detay Çizelgeleme, Detailed Scheduling, Atölye Çizelgeleme, Makine Çizelgeleme, Çizelgeleme Eğitimi, Kapasite Planlama Eğitimi, Malzeme Planlama Eğitimi, Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama, Kapasite ve Malzeme Planlama, İşgücü Planlama ve Çizelgeleme, Satış Operasyon Planlama, Satış ve Operasyon Planlama, S&OP, Entegre İş Planlama, IBP, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kuruma Özel Eğitim, Açık Eğitim,, In-House Training, Public Training, Seminar, Workshop,, Danışmanlık Hizmetleri, Stok Yönetimi, Sevkiyat Planlama, Lojistik Planlama, Dağıtım Planlama, Stok, Depo ve Lojistik Planlama, Optimizasyon Teknikleri, Robust Tasarım, Robust Design, Taguchi Design, Orthogonal Array, Deneysel Tasarım ve Analiz, Design of Experiments, DOE, Design for Manufacture and Assembly, DFMA, DFR, DFX, Rekabetçi Ürün Geliştirme, Product Design and Development, Process Development, Proses Tasarımı, Kalite Mühendisliği, Kalite Evi, House of Quality, Kalite Fonksiyonu Yayılımı, Quality Function Deployment, QFD, EQFD, Kalite Yönetimi, Quality Management, Kalite Kontrol, İstatistiksel Proses Kontrol, İPK, SPC, Rekabet Stratejileri ve Organizasyon, Rekabet ve Dijitalleşme Odaklı Süreç Analizi ve Tasarımı