Hakkımızda     |     EN

Bize Ulaşın   (0216) 322 41 70

 

Kurumlara Özel Eğitim Serilerimiz

Son Güncelleme: Haziran 2016

 

 

Akkök Holding şirketlerinde görevli yöneticilerin ve çalışanların bilgi ve beceri düzeylerini artırma, kurumsal planlama süreçlerini iyileştirme odaklı profesyonel eğitim programları sunulmuştur.

Şirkette kritik rolleri olan 30'a yakın yönetici ve çalışana eğitim verilmiştir.

 

Akkök Holding Hakkında

Kimya, gayrimenkul ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Holding bünyesinde, 4’ü yurt dışında olmak üzere, 23 operasyonel şirket ile 24 üretim tesisi bulunmaktadır. Yer aldığı sektörlerde yurt dışı piyasalarını yakından izleyen Akkök Holding, tüm şirketleriyle birlikte küresel rekabet koşullarını yakalamayı ve dünya standartlarına ulaşmayı hedeflemektedir.

 

Akkök Holding'e özel

Talep Planlama ve Satış Tahminleme Eğitimi

Akkök Holding şirketi Akkim'in  talep planlama, üretim planlama, lojistik, satın alma ve satış operasyon ekipleri için,

Müşteri taleplerini güvenilir biçimde tahminleme, planlama ve yönetme için gerekli kurumsal süreçlerin yapılandırılması, en iyi uygulamalar, karşılaşılabilecek zorluklar ve çözümleme yöntemlerine ilişkin bilgi ve tecrübe paylaşımı, pratik uygulamalar eşliğinde sunulmuştur (detaylar).

Tarihler: 20-21 Mart 2023

Eğitimlere katılan çalışanların yorumlarından örnekler,


"Teorik Bilgileri pratik uygulamalar İle egzersiz yapabildik. Talep planlama metotlarını detaylı inceleme ve öğrenme fırsatı sunan bir eğitim..."

– Fulya Aktaş, Müşteri Hizmetleri Müdürü, AKKİM KİMYA

"Talep planlama ve stok yönetimi ile ilgili konularda çalışma yapmak isteyen firmaların bu eğitimi almasını tavsiye ediyorum. İlker Bey'e anlaşılır şekilde konuyu aktarması ve gelen sorulara yaptığı geri dönüşler için teşekkür ediyorum..."

– Umut Günel, Planlama Yöneticisi, AKKİM KİMYA

"Eğitimin dili açık, değinilen tüm noktalar talep planlama hakkında net ve yardımcı bilgiler içermekteydi. İki günlük eğitimin zaman yönetimi kontrollü olup; kullanılan materyaller ve sunum oldukça yerinde ve ölçülüydü..."

– Özge Elif Gürsoy, Talep Planlama Kıdemli Uzmanı, AKKİM KİMYA

"Oldukça verimli ve akıcı bir eğitimdi. S&OP, talep tahmini, satış tahmini, sayısal tahmin teknikleri ve tahmin doğruluğu gibi konularda oldukça doyurucu bir sunum ve eğitim oldu. Çok memnun kaldım..."

– Alper Cihan Hatipoğlu, Lojistik Yöneticisi, AKKİM KİMYA

 

Eğitimin detayları için tıklayınız.

 

 

 

Akkök Holding'e özel

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Eğitimleri

Akkök Holding şirketleri Aksa Akrilik'in ve Dowaksa'nın üretim planlama ve detay çizelgeleme ekiplerine yönelik,

Teslimat performansı, kaynak kapasiteleri, verimlilik, stoklar ve maliyetler arasındaki dengeleri hızlı ve etkin biçimde oluşturabilmek için gerekli kurumsal süreçlerin yapılandırılması, en iyi uygulamalar, karşılaşılabilecek zorluklar ve çözümleme yöntemlerine ilişkin bilgi ve tecrübe paylaşımı, pratik uygulamalar eşliğinde sunulmuştur (detaylar).

1. Eğitim: 24-25-26 Ağustos 2012

2. Eğitim: 30-31 Ağu - 1 Eyl 2012

Eğitimlere katılan çalışanların yorumlarından örnekler,


"Günümüz koşullarında, verimlilik konularının önem kazanması ile karşılaşılan planlama kaynaklı problemlere çok daha bilimsel ve uygulanabilir çözümlerin ortaya konulabileceğinin gösterildiği Genel Planlama ve Detay Çizelgeleme eğitimleri için İlker Bey'e çok teşekkür ediyorum. Gayet faydalı ve etkili bir eğitim oldu..."

– Haydar İnan, Tekstil Direktörü, AKSA AKRİLİK

"Çizelgeleme ve planlama konusunda akademik düzeyde detaya hakim, çözüm üretmede yaratıcı bir eğitmen olan İlker Bey'den aldığımız bu eğitimin kalitesinden kurumsal ve kişisel düzeyde oldukça memnun kaldık. Bu alana ilgisi olan kişiler ve kurumların mutlaka yararlanması gereken bir eğitim..."

– Onur Alemdağ, Üretim Planlama Yöneticisi, AKSA AKRİLİK

"Bugüne kadar katıldığım eğitimler arasında anlatım ve içerik olarak en geniş ve açıklayıcı programdı. Genel Planlama & Çizelgeleme ile Detay Çizelgeleme konularında eğitim almayı düşünüyor iseniz kesinlikle tavsiye edebileceğim bir program olmuştur..."

– İlhan Sencer Kurtulmuş, Endüstri Mühendisi, AKSA AKRİLİK

"Üretim Planlama konusunda aldığım ilk eğitimdi. Temel kavramlardan başlayarak, planlama problemleri, tanımları, çözüm metotları ve algoritmalar konusunda değerli bilgiler edindim. Çözüm teknikleri ile ilgili bilgiler interaktif bir şekilde işlendiği için büyük zevk aldım. Eğitim içeriği ile ilgili olumlu bulduğum diğer bir nokta matematiksel modellemenin anlatılmasıydı..."

– Turan Tanrıverdi, Üretim Planlama Mühendisi, DOWAKSA

 

Eğitimin detayları için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

Eğitim ve öğrenme yaklaşımımızı inceleyip Eğitim Seçim Matrisi'mizi görüntülemek için tıklayınız.

Açık eğitim, kuruma özel eğitim veya danışmanlık hizmeti talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

 

 

 

 

BAŞA DÖN

 

Ana Sayfa

Planlamanın Temel Kavramları

Satış ve Operasyon Planlama ? Talep Planlama nedir ? Üretim Planlama nedir ? Tedarik Zinciri Yönetimi nedir ? Malzeme Planlama nedir ? Detay Çizelgeleme nedir ? Stok Optimizasyonu nedir ? Lojistik Planlama nedir ? İşgücü Planlama nedir ? Optimizasyon nedir ?

 

Eğitim Programları

Satış ve Operasyon Planlama Talep Planlama ve Satış Tahminleme Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri Satın Alma, Depo ve Stok Yönetimi Rekabet Stratejileri ve Organizasyon Süreç Analizi ve Tasarımı Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama Detay Çizelgeleme Lojistik ve Dağıtım Yönetimi Optimizasyon Teknikleri Sürekli İyileştirme: Kalite Yön., Yalın Üretim İstatistiksel Proses Kontrolü Rekabetçi Ürün Geliştirme Robust Tasarım (Taguchi Metodu) Deneysel Tasarım Operasyon Planlama

Danışmanlık

 

Referanslar

Kurumsal Eğitim Serileri Referans Listesi Katılımcıların Yorumları Eğitimlerden Görseller

 

Duyurular

Açık Eğitim Takvimi Eğitim Ön Kayıt Formu Kuruma Özel Eğitimler e-Bülten KVK Bilgi Metni

 

Hakkımızda

İletişim Bilgileri
 

Copyright © 2023, Optimum Planlama Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler (Keywords): Tedarik Zinciri Yönetimi, TZY, Supply Chain Management, SCM, Üretim Planlama ve Kontrol Eğitim Programları, Planlama Eğitimleri, Planlama Nedir?, Tedarik Zinciri Yönetimi Nedir?, Üretim Planlama Nedir?, Talep Planlama Nedir?, Satış ve Operasyon Planlama Nedir, Malzeme Planlama Nedir?, Detay Çizelgeleme Nedir?, Stok yönetimi, Depo ve Lojistik Planlama Nedir, Stok Yönetimi ve Optimizasyonu Nedir, Optimizasyon Nedir?, İşgücü Planlama Nedir?, Üretim Planlama Eğitimi, Üretim Planlama ve Stok Kontrolü, Production Planning and Inventory Control, Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme, Talep Planlama, Demand Planning and Sales Forecasting, Satış Tahmin Teknikleri, Talep Tahmin Teknikleri, Talep Tahminleme Teknikleri, Detay Çizelgeleme, Detailed Scheduling, Atölye Çizelgeleme, Makine Çizelgeleme, Çizelgeleme Eğitimi, Kapasite Planlama Eğitimi, Malzeme Planlama Eğitimi, Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama, Kapasite ve Malzeme Planlama, İşgücü Planlama ve Çizelgeleme, Satış Operasyon Planlama, Satış ve Operasyon Planlama, S&OP, Entegre İş Planlama, IBP, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kuruma Özel Eğitim, Açık Eğitim,, In-House Training, Public Training, Seminar, Workshop,, Danışmanlık Hizmetleri, Stok Yönetimi, Sevkiyat Planlama, Lojistik Planlama, Dağıtım Planlama, Stok, Depo ve Lojistik Planlama, Optimizasyon Teknikleri, Robust Tasarım, Robust Design, Taguchi Design, Orthogonal Array, Deneysel Tasarım ve Analiz, Design of Experiments, DOE, Design for Manufacture and Assembly, DFMA, DFR, DFX, Rekabetçi Ürün Geliştirme, Product Design and Development, Process Development, Proses Tasarımı, Kalite Mühendisliği, Kalite Evi, House of Quality, Kalite Fonksiyonu Yayılımı, Quality Function Deployment, QFD, EQFD, Kalite Yönetimi, Quality Management, Kalite Kontrol, İstatistiksel Proses Kontrol, İPK, SPC, Rekabet Stratejileri ve Organizasyon, Rekabet ve Dijitalleşme Odaklı Süreç Analizi ve Tasarımı