Hakkımızda     |     EN

Bize Ulaşın   (0216) 322 41 70

 

 

ALARKO HOLDİNG'e özel Eğitimler

 

 

ALARKO Holding'in geleceğinde rol alacak yöneticilerinin kariyer olanaklarını geliştirmeyi hedefleyen ALARKO MBA programları kapsamında TALEP PLANLAMA & SATIŞ TAHMİN TEKNİKLERİ ve PLANLAMADA OPTİMİZASYON TEKNİKLERİ eğitimleri sunmuştur.
 

Optimum Planlama'nın sunmakta olduğu planlama hizmetlerinden Talep Planlama eğitim programı, Satış-Pazarlama grubuna; Optimizasyon Teknikleri eğitim programının ise Mühendislik grubuna sunulmaktadır.

Bu kapsamda holding genelindeki ana faaliyet grupları arasından aşağıdaki şirketlerden genç yöneticilerin programlara katılımı öngörülmüştür:

 

 - ALARKO-Carrier San. ve Tic. A.Ş. (Sanayi ve Ticaret Grubu)
 - ALSİM Alarko Sanayi Tesisleri ve Ticaret A.Ş. (Taahhüt Grubu)
 - ALFARM Alarko Leröy Su Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. (Su Ürünleri Grubu) 
 - ALTEK Alarko Elektrik Sant. Tesis, İşletme ve Tic. A.Ş. (Enerji Grubu)
 - ATTAŞ Alarko Turistik Tesisler A.Ş. (Turizm Grubu)


Bugüne kadar gerçekleştirilen eğitimler, eğitimlerden görseller ve katılımcıların eğitimler hakkında yorumları aşağıda sunulmuştur.

 

 

Eğitimlerden Görseller

 

Tarihler

Eğitimin Adı

Eğitim Yeri

Fotoğraflar

22 Ekim 2011

TALEP PLANLAMA & SATIŞ TAHMİN TEKNİKLERİ

İstanbul

19 Kasım 2011

 OPTİMİZASYON TEKNİKLERİ

İstanbul

12 Ekim 2012

İLERİ OPTİMİZASYON TEKNİKLERİ

İstanbul

 

 

 

TALEP PLANLAMA & SATIŞ TAHMİN TEKNİKLERİ eğitim programı (22 Ekim 2011), Taksim-İstanbul

 

 

 

OPTİMİZASYON TEKNİKLERİ eğitim programı (19 Kasım 2011), Taksim-İstanbul

 

 

 

İLERİ OPTİMİZASYON TEKNİKLERİ eğitim programı (12 Ekim 2012), Taksim-İstanbul

 

 

 

Katılımcı Yorumları

 

"Görmüş olduğum eğitim gayet verimliydi. İşini ciddiye alan kurumlara ilgili eğitimi almalarını tavsiye ederim. Firmanın üretimini veya sunacağı hizmeti şekillendirmesi konusunda talebi önceden tahmin edebilmesinin çok önemli olduğunu düşünüyorum."

– Ararad Küçükoğlu, Sistem Satışları Şefi, ALARKO-CARRIER

"Amerika'yı tekrar keşfetmeye gerek yok, yeter ki eldeki mevcut verileri doğru kullanmayı bilelim. Doğru Talep Planlama bu şekilde daha kolay… Ayrıca İlker Bey'e duruşu, hazırlıkları ve özel ilgisi için çok teşekkürler. Umarım tekrar birlikte eğitim yapma imkanı buluruz..."

– Mehmet Onur Karacaer, Satış Mühendisi, ALARKO-CARRIER

"İlker Hocam gerek verdiği eğitime, gerekse hazırladığı mükemmel sunumla diğer eğitimcilerden farkını ortaya koymuştur. Kendisini tanımak çok büyük bir şereftir. Başarılarının devamını diler başka eğitimde görüşmeyi beklerim..."

– Mehmet Ferhan Nas, Satış Mühendisi, ALARKO-CARRIER

"Bu kadar kapsamlı ve yardımcı araç-gereçlerin kullanıldığı bir eğitime katılmamıştım. İçerik, sunum ve kalite mükemmeldi. Herşeyin düşünülmesi çok güzeldi. Teşekkürler..."

– Umut Alpagot, Satış Mühendisi, ALARKO-CARRIER

"Eğitim çok başarılı ve planlıydı. İlker Bey'e özellikle çok özel hazırlandığı, bütün ince detayları düşündüğü için çok teşekkür ederiz. Ayrıca eğitim sunumu da çok ilgi uyandırıcıydı."

– Volkan Arslan, Sistem Klima Ürün Yöneticisi, ALARKO-CARRIER

"Yatırım planlarının atıl olarak yapılma oranının yüksek olduğu bir ülkede belki de Talep Planlamanın önemi bir kez daha vurgulanmalı. Planlama, hayatın her alanında yer almalı (Talep Planlama eğitimini yeni almış olan katılımcı :)"

– B. Dilşat Aşan, İthalat Satış Sorumlusu, ALARKO-ALFARM

 

 

 

Daha detaylı referans sorgulaması için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

« BAŞA DÖN

 

 

Ana Sayfa

Planlamanın Temel Kavramları

Satış ve Operasyon Planlama ? Talep Planlama nedir ? Üretim Planlama nedir ? Tedarik Zinciri Yönetimi nedir ? Malzeme Planlama nedir ? Detay Çizelgeleme nedir ? Stok Optimizasyonu nedir ? Lojistik Planlama nedir ? İşgücü Planlama nedir ? Optimizasyon nedir ?

 

Eğitimler ve Modüller

Satış ve Operasyon Planlama Talep Planlama ve Satış Tahminleme Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri Satın Alma, Depo ve Stok Yönetimi Rekabet Stratejileri ve Organizasyon Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama Detay Çizelgeleme Lojistik ve Dağıtım Yönetimi Optimizasyon Teknikleri Sürekli İyileştirme: Kalite Yön., Yalın Üretim İstatistiksel Proses Kontrolü Rekabetçi Ürün Geliştirme Robust Tasarım (Taguchi Metodu) Deneysel Tasarım Operasyon Planlama

Danışmanlık

 

Referanslar

Referans Listesi Katılımcıların Yorumları Eğitimlerden Görseller

 

Duyurular

Açık Eğitim Takvimi Eğitim Ön Kayıt Formu Kuruma Özel Eğitimler e-Bülten KVK Bilgi Metni

 

Hakkımızda

İletişim Bilgileri
 

Copyright © 2023, Optimum Planlama Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler (Keywords): Tedarik Zinciri Yönetimi, TZY, Supply Chain Management, SCM, Üretim Planlama ve Kontrol Eğitim Programları, Planlama Eğitimleri, Planlama Nedir?, Tedarik Zinciri Yönetimi Nedir?, Üretim Planlama Nedir?, Talep Planlama Nedir?, Satış ve Operasyon Planlama Nedir, Malzeme Planlama Nedir?, Detay Çizelgeleme Nedir?, Stok yönetimi, Depo ve Lojistik Planlama Nedir, Stok Yönetimi ve Optimizasyonu Nedir, Optimizasyon Nedir?, İşgücü Planlama Nedir?, Üretim Planlama Eğitimi, Üretim Planlama ve Stok Kontrolü, Production Planning and Inventory Control, Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme, Talep Planlama, Demand Planning and Sales Forecasting, Satış Tahmin Teknikleri, Talep Tahmin Teknikleri, Talep Tahminleme Teknikleri, Detay Çizelgeleme, Detailed Scheduling, Atölye Çizelgeleme, Makine Çizelgeleme, Çizelgeleme Eğitimi, Kapasite Planlama Eğitimi, Malzeme Planlama Eğitimi, Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama, Kapasite ve Malzeme Planlama, İşgücü Planlama ve Çizelgeleme, Satış Operasyon Planlama, Satış ve Operasyon Planlama, S&OP, Entegre İş Planlama, IBP, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kuruma Özel Eğitim, Açık Eğitim,, In-House Training, Public Training, Seminar, Workshop,, Danışmanlık Hizmetleri, Stok Yönetimi, Sevkiyat Planlama, Lojistik Planlama, Dağıtım Planlama, Stok, Depo ve Lojistik Planlama, Optimizasyon Teknikleri, Robust Tasarım, Robust Design, Taguchi Design, Orthogonal Array, Deneysel Tasarım ve Analiz, Design of Experiments, DOE, Design for Manufacture and Assembly, DFMA, DFR, DFX, Rekabetçi Ürün Geliştirme, Product Design and Development, Process Development, Proses Tasarımı, Kalite Mühendisliği, Kalite Evi, House of Quality, Kalite Fonksiyonu Yayılımı, Quality Function Deployment, QFD, EQFD, Kalite Yönetimi, Quality Management, Kalite Kontrol, İstatistiksel Proses Kontrol, İPK, SPC, Rekabet Stratejileri ve Organizasyon