Hakkımızda     |      EN

Bize Ulaşın:   (0216) 3224170

 

 

KARDEM TEKSTİL'e özel Eğitimler

 

 

KARDEM TEKSTİL, 1990 yılından beri bayan örme hazır giyiminde Avrupa’nın lider perakende devlerinin (Bershka, Stradivarius, Gina Tricot, Intersport, Matalan, Bonmarche, H&M, C&A, Massimo Dutti, New Yorker, vb.) tedarik zincirinin bir parçası olan ve aylık ortalama 1,5 milyonun üzerinde olan üretimini Türkiye’nin farklı bölgelerinde organize eden bir kuruluştur.

 

KARDEM TEKSTİL'in yönetim kadrosuna 28-29-30 Ağustos 2014 tarihlerinde Üretimde Genel Planlama & Çizelgeleme eğitimi sunulmuştur. Eğitimi takiben kurumun Türkiye'de ve Dünya'daki tüm satın alma ve üretim planlama süreçlerini yürüten çalışanların mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla Kapasite & Malzeme Planlama ile Detay Çizelgeleme eğitimlerinin verilmesi kararlaştırılmıştır.

 

 

Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama ile Detay Çizelgeleme Eğitimleri Katılımcıları (Takım 1 & Takım 2)

 

Bu kapsamda, 2014 Ekim ve Kasım aylarında Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama eğitimleri Takım 1 ve Takım 2'ye ayrı ayrı yarım günlük dörder oturum halinde KARDEM bünyesinde gerçekleştirilmiştir.

 

Detay Çizelgeleme eğitimleri ise yine Takım 1 ve Takım 2'ye özel olarak 2014 Kasım ve Aralık aylarında toplamda dörder gün olarak Avcılar DoubleTree Hilton otelinde sunulmuştur.

 

2015 Ocak ayında eğitimlerin etkinliğini ölçme amaçlı Eğitim Sonu Değerlendirme Sınavı uygulanmış ve sınav sonuçları KARDEM bünyesinde düzenlenen toplantı ile açıklanmıştır.

 

 

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Eğitimi Katılımcıları

 

 

Eğitimlerden Görseller

 

Tarihler

Eğitimin Adı

Eğitim Yeri

Fotoğraflar

15, 22 Kas, 6, 13 Ara 2014

DETAY ÇİZELGELEME (TAKIM 2)

Avcılar DoubleTree Hilton

16, 23 Kas, 7, 14 Ara 2014

DETAY ÇİZELGELEME (TAKIM 1)

Avcılar DoubleTree Hilton

13-20-27 Ekim, 3 Kasım

ANA ÜRETİM, KAPASİTE VE MALZEME PLANLAMA (TAKIM 2)

KARDEM TEKSTİL

13-20-27 Ekim, 3 Kasım

ANA ÜRETİM, KAPASİTE VE MALZEME PLANLAMA (TAKIM 1)

KARDEM TEKSTİL

28-29-30 Ağustos 2014

ÜRETİMDE GENEL PLANLAMA VE ÇİZELGELEME

Avcılar DoubleTree Hilton

 

 

  

Katılımcı Yorumları (Detay Çizelgeleme Eğitimleri)

 

“Gündelik işlerinizde uygulayabileceğiniz, varsayım ve ön yargıları bir kenara bırakabileceğiniz, kendinize olan güveni artırabileceğiniz bir planlama eğitimi istiyorsanız, doğru adrestesiniz…”

– Talip Demircioğlu, Tedarik Zinciri Yöneticisi, KARDEM TEKSTİL

“Optimum Planlama eğitimi sonrasında algoritma, detaylı çizelgeleme farkındalığını özel ve iş hayatımızın hangi aşamalarına müdahil edilmesi gerektiğini öğrenebilirsiniz…”

– Aydın Başar, Tedarik Zinciri Yöneticisi, KARDEM TEKSTİL

“Bizim için çok verimli ve faydalı bilgi paylaşımları oldu. Bu bilgileri iş yapma biçimimize entegre ederek başarılı sonuçlar alacağıma inanıyorum. İlker Hoca’ya da ayrıca çok teşekkür ederiz…”

– Murat Birdal, Aksesuar Satın Alma Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Ciddi farkındalık yaratan bir eğitim oldu. Artık benden sonraki birimlerin iş yükünü daha ciddi düşünüyorum. Mutlaka alınması gereken bir eğitim olarak düşünüyorum. Her şeyin “ben bilirim” demek olmadığını gösteren bir eğitim oldu…”

– Musa Kılıç, Kumaş Satın Alma Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Yapmış olduğumuz işe farklı bakış açıları kazanmak için Optimum Planlama eğitimleri çok faydalı olmuştur. Üretim planlamayı satın alma uzmanı olarak çok daha iyi gözlemlememe katkı sağlamıştır. Sn. İlker Güçlü Bey’e teşekkürler…”

– Nurgül Şekerci, Kumaş Satın Alma Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Bu eğitimle üretim için en önemli aşama olan planlamaya yepyeni bir farkındalık kazandım. Kalite ve para kazanmanın detaylarda = planlamada olduğunu gördüm…”

– Atila Özkaya, Kumaş Satın Alma Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Bu eğitim ile şu ana kadar yaptığımız işleri nasıl yapmak gerektiğini, yeni bir bakış açısıyla bakmak gerektiğini öğrendik ve herkese tavsiye ederiz. Şeytan ayrıntıda gizlidir, planlamanın detaylarda farklı olduğunu keşfettik…”

– Şenol Şahin, Ar-Ge Kumaş Satın Alma Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Eğitim süreci bilgilendirici, ufuk açıcı ve genel anlamda daha iyi nasıl olabilir düşündürdü. Üretimi, verimliliği, insana yatırım yapmayı seven iş adamı veya yöneticilerin bu eğitimi almaları ve altında çalışanlara verdirmesi gerekir…”

– Turan Yaşar, Üretim Planlama Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Eğitimin farkındalık yarattığını gördüm. Ön yargı ile hareket edilmemesi gerektiğini gördüm. Bana sağladığı katma değerleri iş hayatıma yansıtacağım ve etkilerinin büyük olacağını hissediyorum. Saygılarımla…”

– Behlül Usta, Satın Alma Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Optimum Planlama eğitimi ile ilgili olarak diğer firmaların da bu eğitimi almaları konusunda ısrarcı olabilirim. Eğitim sonucunda günlük hayatınızdaki planlamaları nasıl daha profesyonel bir şekilde yönetebileceğiniz konusunda çok faydalı bir eğitim aldık. Herkese tavsiye ederim…”

– Caner Akdeniz, Üretim Planlama Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Çok eğitici, öğretici bir eğitim oldu. Eğitimde çok eğlendik. Farklı bir bakış açısı kattığına inanıyorum…”

– Derya Yeşilyurt, Üretim Planlama Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Eğitimimi iş hayatında aktif halde kullanmak için gerekli programlarımı yapacağım. İş yapma öncelikle planlama ile başlar. Siz değerli hocamızdan eğitim almak çok güzeldi. En kısa zamanda görüşmek isterim başka bir eğitimde. Tüm firmaların bu eğitimi alması gerekiyor…”

– Mücahit Özcan, Üretim Planlama Uzman Yardımcısı, KARDEM TEKSTİL

“Tüm kurumların böyle bir eğitim alması ve uygulaması gerektiğini düşünüyorum. Günlük çalışma yaşantınızda birçok sorunla baş edebilmeyi ve planlama anlamında çizelgelemeyi öğrendik. Herkesin alması gerektiğini düşünüyor ve bize bu eğitimi verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Devamını diliyorum. Teşekkürler…”

– Hatice Özen Birdal, Üretim Planlama Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Planlama alanında çalışan bir birey olarak, her sektör ve büyük düşünen işletmelerin kesinlikle uygulaması gereken bir metot olmalıdır. KARDEM ailesinin bu metodu daha etkin ve detaylı şekilde uygulaması gerekmektedir. Önümüzdeki 5-10 yıl sonra daha etkin olarak uygulanacak bu metotların şimdiden hazırlıklarına başlayıp uygulamasına geçecek olmamız beni heyecanlandırıyor. Katkılarınızdan dolayı teşekkürü borç bilirim. Saygılarımla…”

– Sinan Temizcan, Üretim Planlama Uzman Yardımcısı, KARDEM TEKSTİL

“Eğitim verilen kurumdaki kişilerin, alınan bu eğitimi uygulayabilme seviyeleri ve donanımı yeterli olmalı. Matematiksel planlama ve operasyon bu aşamada ayrılabilir. Matematiksel planlamanın mühendislik eğitimi almış kişiler tarafından yapılması gerekir. Aksi durumlarda matematiğe dayanmayan plan operasyonu da olumsuz etkiler…”

– Önder Sülükpınar, Üretim Planlama Uzman Yardımcısı, KARDEM TEKSTİL

“Doğru bir şekilde planlama yapmanın aslında hiç kolay olmadığını, detayında bir o kadar zor ve uzun bir süreç olduğunu bu eğitim sayesinde fark ettim. Türkiye ve tüm Dünya’daki kurumsal ve diğer firmaların rekabetini ve kar oranlarını artırmaları için almaları gereken önemli bir eğitim olduğunu düşünüyorum…”

– Gamze Özgür, Satın Alma Uzman Adayı, KARDEM TEKSTİL

“Çok kapsamlı bir eğitimdir. Eğitimden sonra düşüncelerim tamamen değişmiştir. Gelişmek olan tüm firmalara tavsiye ederim…”

– Hakan Koç, Kumaş Satın Alma Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Katılmış olduğumuz eğitim, iş akışımız ve günlük yaşantınızda daha kolaylaştırıcı, daha bilinçli olmamızı sağladığını düşünüyorum. Eğitimin tüm firmalar için geleceğe yönelik iyi bir yatırım olacağı kanısındayım. Bilgi ve tecrübelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler. Tekrar görüşmek dileğiyle…”

– Simge Süren, Üretim Planlama Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Sipariş gelişinden ihracına kadar tüm süreçte matematiksel yöntemlerin kullanılıp etkin bir şekilde sistem haline dönüşmesi hataların azaltılması verimlilik ve maksimum büyümede büyük rol oynayacağını düşünüyorum. Teşekkürler…”

– Neşe Asıl, Üretim Planlama Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Almış olduğumuz eğitim sektörümüzde ve yaptığımız işle ilgili daha detaylı plan yapmayı öğretmiş oldu. Daha sağlıklı detay çizelgeler oluşturmayı öğretmiş oldu. Şu anki işime katkı sağlamaya başladı bile devamında da yararlanabileceğimiz birçok konuda bilgilenmiş olduk. Vermiş olduğunuz yararlı bilgiler için çok teşekkürler…”

– Hatice Şakiroğlu, Üretim Planlama Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Detay Çizelgeleme ile ilgili almış olduğumuz eğitim sonrası bir farkındalık oluşmuştur. Genel anlamda yapmış olduğumuz fakat uygulamada tam olarak adını, açılımını bilmediğimiz konuları öğrendik. Bize karşı olan anlayışınıza, anlatımınıza, mütevazılığınıza ayrıca teşekkür ederiz. İlerleyen süreçlerde daha farklı eğitimler olursa severek katılmak isterim. Tüm bu işi yapan arkadaşların alması gereken çok faydalı eğitimlerdir…”

– Öznur Türkmen, Aksesuar Satın Alma Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Eğitim konusu gerek kendi görevim, gerekse şirkette planlama departmanında çalışan diğer arkadaşlarım için gerekli olduğunu ve almış olduğumuz bu eğitimle işlerimizde daha verimli olacağımıza inanıyorum. Piyasada bulunan diğer büyük şirketlerin özellikle de üretim yaptıranların tamamında bu tarz eğitimlerin verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Çok teşekkürler…”

– Seyhan Orhan, Aksesuar Satın Alma Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Aslında adı üstünde. Planlamayı optimize edebilmek, farklı açıdan bakabilmek için her firmanın planlama ve tedarik departmanları bu eğitimi almalıdır. Farkındalık yaratmak ve pratik çözümler üretmek için Optimum Planlama Sn. İlker Bey kesinlikle denenmelidir. Bu tür eğitimler genelde uzun ve sıkıcı olur. Sn. İlker Bey’in ilgi, alaka ve sempatisi bu eğitimleri olmazsa olmaz kılmıştır. Başarılarınızın devamını dilerim...”

– Selim Gündoğan, Üretim Planlama Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

 

 

 

 

Katılımcı Yorumları (Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama Eğitimleri)

 

“Teorik bilgilerin gerçek hayatta uygulanabilirliği konusunda yaklaşımınız mükemmel. Tükiye’de insanların bu vizyonda ve misyonda hareket etmeleri yolunda gelişim ve değişim için verdiğiniz özveri için çok teşekkürler…”

– Zafer Köse, Kumaş Satın Alma Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Bu eğitim ile planlamaya olan bakış açınız tamamen değişecek. Yeni ufuklar açılacak ve matematiğin her alanda olduğu gibi bu alanda da önemini kavrayacaksınız. Çok faydalı bir eğitim oldu. Aklınızda olmayan pek çok etkileri öğreneceksiniz bu eğitimle. Herkese tavsiye ediyorum…”

– Şenol Şahin, Ar-Ge Kumaş Satın Alma Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Planlama ile ilgili terimleri öğrenmek. Bu eğitim planlamanın farklı bir bakış açısıyla yapılabileceğini görmemizi sağladı. Bu eğitim sayesinde arkadaşlarımızla takım çalışması ödevler yaptık. Her şey için teşekkür ederiz…”

– Derya Yeşilyurt, Üretim Planlama Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Almış olduğumuz eğitim çok güzeldi, bir kez daha anladım ki matematik hayatımızın bir parçası. Yapılan en iyi planlamanın en iyi şekilde uygulanması başarıyı sağlayacaktır…”

– Mücahit Özcan, Üretim Planlama Uzman Yardımcısı, KARDEM TEKSTİL

“Bizim için çok faydalı bir eğitim oldu. Çok farklı teknikler öğrendik. Kurumsal firmaların bu eğitimi almasında fayda göreceklerini belirtmek isterim. İlker Hocama da bu bilgileri bizimle paylaştığı için ayrıca çok teşekkür ederim…”

– Murat Birdal, Aksesuar Satın Alma Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Eğitim sürecimiz boyunca İlker Bey’in güzel sunumu ile eşsiz bir eğitim aldık. Üretime, emeğe, verimliliğe önem veren kurumların bu eğitimi kendi çalışanlarına kazandırmasını gerçekten önemli görüyorum. Teşekkürler…”

– Turan Yaşar, Üretim Planlama Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Mantık olarak yaptığımız birçok işi matematiksel olarak karşımıza çıkaran ve daha emin ve doğru adımlar atmamızı sağlayan çok güzel bir eğitim gerçekleştirdik. Gerçekten alınması gereken eğitimlerin başında geliyor. Teşekkürler…”

– Caner Akdeniz, Üretim Planlama Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Optimum planlama süreciyle ayrı ayrı kontrolü ve planlanması gereken süreçleri tek çatıda en doğru şekilde ve maliyette yapıldığını öğrenmiş olduk. Süreçleri ayrı ayrı planlama yerine optimum planlama…”

– Atila Özkaya, Kumaş Satın Alma Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Bu eğitimin kişisel olarak birçok şey kattığını söyleyebilirim ve planlamaya bakış açımı değiştirmiş olup bundan sonraki dönemlerde eğitimden de kendime katmış olduğum değerler ile planlama sürecimi devam ettireceğim. Bu eğitime planlama departmanlarının ihtiyacı olduğunu düşünüyorum…”

– Caner Bozok, Üretim Planlama Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Farkındalık yaratma adına kesinlikle ideal bir eğitim şeklidir. Planlamaya farklı açıdan bakıp “İleriye yönelik neler yapılabilir?” realist bir düşünce tarzıyla eğitimi sonlandırıyorum. Burada aldığım eğitimi sadece bulunduğum sektörde değil, tüm sektörlerde ele alabiliriz. Bu notları tekrar tekrar gözden geçirmemiz faydamıza olacaktır. Özellikle eğitmenimiz İlker Bey’e teşekkürlerimi bir borç bilirim. İlgi alaka, nezaket ve kapasitesi bize fazlasıyla yetti. Saygılarımla…”

– Selim Gündoğan, Üretim Planlama Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Öncelikli olarak vermiş olduğunuz eğitim için çok teşekkür ederiz. Genel anlamda yaptığımız ama daha derinlerde bilmediğimiz bilgiler öğrendik. Bundan sonraki iş hayatımızda daha bilinçli farkındalığına vararak profesyonel şekilde deva edeceğiz. Tüm bizim gibi çalışan firmaların da aynı ilgiyi özveriyi göstererek çalışanlarına bu eğitimleri verdirmelerini tavsiye ederiz…”

– Öznur Türkmen, Aksesuar Satın Alma, KARDEM TEKSTİL

“Vermiş olduğunuz eğitim için öncelikle çok teşekkür ederiz. Tüm firmalar için kesinlikle fayda sağlayacak ve vizyon genişletecek bir eğitim. Çok teşekkürler…”

– Simge Süren, Üretim Planlama Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Üretim planlamada çok faydalı bilgiler edindiğimize inanıyorum. Diğer firmaların ya da bireylerin kesinlikle bu eğitimi almaları gerektiğine inanıyorum…”

– Hatice Özen Birdal, Üretim Planlama Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Optimum planlama sistemlerinin firmanın mevcut iş akışları ile uygunluğu karşılaştırılabilir. Uygun noktalar üstünde düzenlenebilir. Tekstil gibi girdi ve çıktı sürecinin çok hızlı işlediği sektörlerde matematiksel detaylara girmek ne kadar zor olsa da belli noktalarda uygulanabilir…”

– Önder Sülükpınar, Üretim Planlama Uzman Yardımcısı, KARDEM TEKSTİL

“Çok verimli bir eğitimdir. Eğitimden sonra düşünceleriniz tamamen değişecektir. Çok teşekkür ederiz…”

– Hakan Koç, Kumaş Satın Alma Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Bakmak ile Görmek arasındaki farkı bize gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Optimum Planlama’nın maliyetlerde ve tam yerinde kullanıldığında tüm şirketlere çok şeyler katacağına inanıyorum. Teşekkür ederiz…”

– Sinan Temizcan, Üretim Planlama Uzman Yardımcısı, KARDEM TEKSTİL

“Kurumsal bir firmada çalışmama rağmen, bu eğitim teknik ve teorik olarak yeni şeyler öğrenmemi sağladı. Optimum Planlama ile ilgili öğrendiklerim ileriki iş tecrübeme mutlaka katkı sağlayacaktır. Mutlaka alınması gereken bir eğitimdir. Teşekkürler…”

– Hatice Şakiroğlu, Üretim Planlama Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

“Türkiye’deki kurumların çoğu planlama konusuna fazla önem vermemektedir. Ancak büyük ve kurumsal firmalar planlamaya önem vermektedir. Bu önem de daha yeni yeni verilmektedir. Orta ve düşük ölçekli işletmelerin maliyet minimizasyonu ve kar marjı için planlamaya önem vermesi gerekir…”

– Serkan Nayır, Üretim Planlama Uzman Yardımcısı, KARDEM TEKSTİL

“Çok faydalı ve uygulanırsa çok yararlı olacağını düşündüğüm bir eğitim. Bence tüm şirketler bu eğitimi alıp uygulamalı…”

– Gamze Özgür, Satın Alma Uzmanı Adayı, KARDEM TEKSTİL

“Optimum Planlama’yı bünyemizde uyguladığımızda öncelikle zaman, akabinde maliyet ve doğru kapasite kararlarında verimlilik sağlayacağını düşünüyorum. Hedeflerini yüksek tutan firmaların başarısına katkı sağlayacaktır. Özverili anlatım için ayrıca teşekkürler…”

– Neşe Asıl, Üretim Planlama Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

 

 

 

Katılımcı Yorumları (Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Eğitimi)

 

"Planlamanın tahmin ettiğimiz kadar insan kaynaklı olmadığını, daha kesin, daha sonuca dayanan, matematiksel ve mantıksal çözümlerden oluştuğunun bilinmesi gereklidir..."

– Aydın Başar, Tedarik Zinciri Yöneticisi, KARDEM TEKSTİL

"Kesinlikle eğitim farkındalık yönümüze katma değer sağladı. Eğitim devamında belirli süreçlerin olduğunu da görüyorum. Bu süreçteki eğitimlerle bu farkındalık daha da artacaktır ve kişisel-kurumsal olarak büyük katkı sağlayacaktır..."

– Emel Korkmaz, Yönetici, KARDEM TEKSTİL

"Ben Kardem çalışanı olarak bu eğitimden çok şey öğrendim. Kurumsal olarak çalışan bütün firma çalışanlarının bu eğitimi almalarını öneriyorum. Saygılarımla..."

– Cafer Kaşalı, Fason Tedarik İlişkileri Yöneticisi, KARDEM TEKSTİL

"Almış olduğum eğitimle üretim planlama konusunda daha profesyonel ve teorik bilgilerle nasıl süreçlerin daha iyileştirilebileceğini öğrenmiş oldum. Firmamız bu gelişmelere son derece açık olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum ve doğru iş yapabilmeleri adında diğer kurumlara da şiddetle tavsiye ederim..."

– Hatice Şakiroğlu, Üretim Planlama Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

"Üretim planlamada farklı metodolojilerin farkına varmak ve pratikte karşılaşılan planlama problemlerine ve farkındalıkla yaklaşmanın, eğitimin en önemli katkısı olduğunu düşünüyorum..."

– Kerem Karabiber, Bilgi Teknolojileri ve İş Geliştirme Müdürü, KARDEM TEKSTİL

"Üretim planlama yaparken günlük hayatınızda uyguladığınız, aslında ben de bu şekilde yapıyorum dediğiniz her aşamanın teorik karşılığını görüp öğrenebilirsiniz. Farkındalık seviyesinin üst düzeylere çıkacağı bir eğitim..."

– Nurhan Ağırsoy, Uygulama & İş Geliştirme Yöneticisi, KARDEM TEKSTİL

"Planlamanın kurum içerisindeki hangi süreçlerde önem arz ettiğini fark etmek açısından önemli bir eğitimdi. Bu süreçte aynı zamanda kişi ve kurumların genel olarak yaptıkları yanlışlıkları görmemize yardımcı oldu. Özellikle eğitimin optimumu bulma ve çizelgeleme bölümleri dikkat çekiciydi. Sadece matematik ile yada sadece sezgisel olarak karar vermenin hatalarını kanıtlayıcı bir eğitim oldu..."

– Nehide Seyitoğlu, Uygulama & İş Geliştirme Uzmanı, KARDEM TEKSTİL

"Faydalı ve başarılı bir eğitim. Anlatım, eğitim içeriği katılımcılar için anlaşılır ve oldukça etkili. Konu ile ilgili farklı bakış açılarının sunumu keyifliydi..."

– Pınar Erdan, Modelhane Yöneticisi, KARDEM TEKSTİL

"Şirketlerin belirledikleri hedeflere doğru ilerleyebilmelerinin yaptıkları iş ne olursa olsun doğru bir planlamadan geçtiğini fark etmeleri için bu eğitimi almalarını tavsiye ederim. Yapılan detaylı planlama ve çizelgeleme hedeflenen taleplere nasıl yaklaşabileceğini gösteren bir eğitim olduğunu düşünüyorum..."

– Selma Çelen, Müşteri Temsilcisi, KARDEM TEKSTİL

"Kurum karlılığını ve rekabet gücünü artırmak için, planlama süreçlerinin iyileştirilmesi ve detay çizelgeleme gibi yenilikçi yaklaşımlara inanmak, yatırım yapmak gerekmektedir..."

– Eyüp Uçarer Kalite Güvence Müdür, KARDEM TEKSTİL

"Karmaşık ve zor bir konuyu, duru ve sade bir Türkçe ile akıcı şekilde kavramak için oldukça verimli bir eğitim oldu. Farklı terimler, kavramlar ve sorunların çözümleri için sunulan yaklaşımların uygulamada yol gösterici olacağına inanıyorum..."

– Bülent Dilek, Ar-Ge Kumaş Yöneticisi, KARDEM TEKSTİL

 

Daha detaylı referans sorgulaması için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

« BAŞA DÖN

 

 

Ana Sayfa

Planlamanın Temel Kavramları

Üretim Planlama nedir ? Talep Planlama nedir ? Tedarik Zinciri Yönetimi nedir ? Satış ve Operasyon Planlama ? Malzeme Planlama nedir ? Detay Çizelgeleme nedir ? Stok Optimizasyonu nedir ? Depo ve Lojistik Planlama nedir ? İşgücü Planlama nedir ? Optimizasyon nedir ?

 

Eğitimler ve Modüller

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Rekabet Stratejileri ve Organizasyon Talep Planlama ve Satış Tahminleme Satış ve Operasyon Planlama Satın Alma, Depo ve Stok Yönetimi Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama Detay Çizelgeleme Lojistik ve Dağıtım Yönetimi Optimizasyon Teknikleri Sürekli İyileştirme: Kalite Yön., Yalın Üretim İstatistiksel Proses Kontrolü Rekabetçi Ürün Geliştirme Robust Tasarım (Taguchi Metodu) Deneysel Tasarım Operasyon Planlama

Danışmanlık

 

Referanslar

Referans Listesi Katılımcıların Yorumları Eğitimlerden Görseller

 

Duyurular

Açık Eğitim Takvimi Eğitim Ön Kayıt Formu Kuruma Özel Eğitimler e-Bülten KVK Bilgi Metni

 

Hakkımızda

İletişim Bilgileri
 

Copyright © 2021, Optimum Planlama Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler (Keywords): Tedarik Zinciri Yönetimi, Üretim Planlama ve Kontrol Eğitim Programları, Planlama Eğitimleri, Planlama Nedir, Üretim Planlama Nedir, Talep Planlama Nedir, Satış ve Operasyon Planlama Nedir, Malzeme Planlama Nedir, Detay Çizelgeleme Nedir, Stok yönetimi, Depo ve Lojistik Planlama Nedir, Stok Yönetimi Nedir, Optimizasyon Nedir, İşgücü Planlama Nedir, Üretim Planlama Eğitimi, Üretim Planlama ve Stok Kontrolü, Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme, Talep Planlama, Satış Tahmin Teknikleri, Talep Tahmin Teknikleri, Talep Tahminleme Teknikleri, Detay Çizelgeleme, Atölye Çizelgeleme, Makine Çizelgeleme, Çizelgeleme Eğitimi, Kapasite Planlama Eğitimi, Malzeme Planlama Eğitimi, Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama, Kapasite ve Malzeme Planlama, İşgücü Planlama ve Çizelgeleme, Satış Operasyon Planlama, Satış ve Operasyon Planlama, S&OP, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kuruma Özel Eğitim, Workshop, Seminer, Danışmanlık Hizmetleri, Stok Yönetimi, Sevkiyat Planlama, Lojistik Planlama, Dağıtım Planlama, Stok, Depo ve Lojistik Planlama, Optimizasyon Teknikleri, Robust Tasarım, Robust Design, Taguchi Design, Orthogonal Array, Deneysel Tasarım ve Analiz, Design of Experiments, DOE, Design for Manufacture and Assembly, DFMA, DFR, DFX, Rekabetçi Ürün Geliştirme, Product Design and Development, Process Development, Proses Tasarımı, Kalite Mühendisliği, Kalite Evi, House of Quality, Kalite Fonksiyonu Yayılımı, Quality Function Deployment, QFD, EQFD, Kalite Yönetimi, Quality Management, Kalite Kontrol, İstatistiksel Proses Kontrol, İPK, SPC, Rekabet Stratejileri ve Organizasyon