Hakkımızda     |      EN

Bize Ulaşın:   (0216) 3224170

 

 

 

 

 

Stok Yönetimi, Depo ve Lojistik Planlama

Katılımcı Yorumları

 

 

“İçerik olarak çok zengin ve öğretici bir eğitimdi. Genel olarak başarılıydı. İlker Bey'in konuya hakimiyeti üst seviyedeydi. Önceden hazırladığı Excel uygulamaları ile yaptığı interaktif eğitim dikkati canlı tuttu ve konuları kavrama hızını önemli ölçüde hızlandırdı. Eğitim boyunca lojistik kavramı içine giren hemen her konuya ve probleme değinildi. Problemlerin olası çözümleri anlatıldı ve uygulamalı olarak çözüldü. Bazıları için biraz teknik ve uzun olabilir fakat işlenen konular ve lojistiğin doğası gereği bu şekildeydi. Konuya ilgisi olan herkese tavsiye ederim…”

– Can Günerken, Kıdemli Lojistik Uzmanı, OPET FUCHS

“Eğitimin faydalı olduğunu düşünüyorum. Eğitimdeki aktiviteler fiili süreçlerimiz için faydalı idi…”

– Aytuğ Azıklı, Lojistik Uzman Yardımcısı, OPET FUCHS

“Oldukça faydasını göreceğimi düşündüğüm bir eğitim oldu. Diğer eğitim modüllerini de almamız gerektiğini düşünüyorum. Keyifle geçen bir eğitim programı… Eğitimin ikinci günü gördüğümüz konular departmanımızla ilgili, birinci günü gördüğümüz konular ise daha çok üretim planlama ve üretimi ilgilendiren konularda. Eğitim ve verdiğiniz bilgiler için teşekkürler…”

– Burcu Aksoy, Lojistik Uzman Yardımcısı, OPET FUCHS

“Sevkiyat ve planlamanın farklı yollarla daha az maliyet ve zaman kazanabilme alternatifleri hakkında bilgi akışları gayet yönlendirici oldu…”

– Cüneyt Dülgeroğlu, Lojistik Uzmanı, OPET FUCHS

“Lojistik ve Dağıtım Planlama ile ilgili firma çalışanlarının mutlaka alması gerektiği bir eğitim olarak fikrimi beyan etmek istiyorum. İlginiz ve verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. İş yaşantımda faydalı olacak bilgi ve izlenimler edindim. Saygılarımla...”

– Hakan Şengez, Lojistik Uzmanı, OPET FUCHS

“Optimum planlama eğitimi ile depo iki ürünü yerleşiminin daha dinamik nasıl yapabileceğimizi, toplama operasyonlarımızı nasıl iyi iyileştirebileceğimizi gördük…”

– Mete Girgiç, Lojistik Uzmanı, OPET FUCHS

“İlker Bey anlatımınız eğlenceli, yaklaşım tarzınız çok akıllı, vermiş olduğunuz eğitimin ilerleyen hayatında yararlı olacağına inanıyorum. Emeğinize teşekkür ederim…”

– Özlem Kaya, Üretim Uzmanı, OPET FUCHS

 

 

 

Daha detaylı referans sorgulaması için bizimle iletişime geçiniz.

 

« BAŞA DÖN

 

 

 

Ana Sayfa

Planlamanın Temel Kavramları

Üretim Planlama nedir ? Talep Planlama nedir ? Tedarik Zinciri Yönetimi nedir ? Satış ve Operasyon Planlama ? Malzeme Planlama nedir ? Detay Çizelgeleme nedir ? Stok Optimizasyonu nedir ? Depo ve Lojistik Planlama nedir ? İşgücü Planlama nedir ? Optimizasyon nedir ?

 

Eğitimler ve Modüller

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Rekabet Stratejileri ve Organizasyon Talep Planlama ve Satış Tahminleme Satış ve Operasyon Planlama Satın Alma, Depo ve Stok Yönetimi Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama Detay Çizelgeleme Lojistik ve Dağıtım Yönetimi Optimizasyon Teknikleri Sürekli İyileştirme: Kalite Yön., Yalın Üretim İstatistiksel Proses Kontrolü Rekabetçi Ürün Geliştirme Robust Tasarım (Taguchi Metodu) Deneysel Tasarım Operasyon Planlama

Danışmanlık

 

Referanslar

Referans Listesi Katılımcıların Yorumları Eğitimlerden Görseller

 

Duyurular

Açık Eğitim Takvimi Eğitim Ön Kayıt Formu Kuruma Özel Eğitimler e-Bülten KVK Bilgi Metni

 

Hakkımızda

İletişim Bilgileri
 

Copyright © 2021, Optimum Planlama Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler (Keywords): Tedarik Zinciri Yönetimi, Üretim Planlama ve Kontrol Eğitim Programları, Planlama Eğitimleri, Planlama Nedir, Üretim Planlama Nedir, Talep Planlama Nedir, Satış ve Operasyon Planlama Nedir, Malzeme Planlama Nedir, Detay Çizelgeleme Nedir, Stok yönetimi, Depo ve Lojistik Planlama Nedir, Stok Yönetimi Nedir, Optimizasyon Nedir, İşgücü Planlama Nedir, Üretim Planlama Eğitimi, Üretim Planlama ve Stok Kontrolü, Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme, Talep Planlama, Satış Tahmin Teknikleri, Talep Tahmin Teknikleri, Talep Tahminleme Teknikleri, Detay Çizelgeleme, Atölye Çizelgeleme, Makine Çizelgeleme, Çizelgeleme Eğitimi, Kapasite Planlama Eğitimi, Malzeme Planlama Eğitimi, Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama, Kapasite ve Malzeme Planlama, İşgücü Planlama ve Çizelgeleme, Satış Operasyon Planlama, Satış ve Operasyon Planlama, S&OP, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kuruma Özel Eğitim, Workshop, Seminer, Danışmanlık Hizmetleri, Stok Yönetimi, Sevkiyat Planlama, Lojistik Planlama, Dağıtım Planlama, Stok, Depo ve Lojistik Planlama, Optimizasyon Teknikleri, Robust Tasarım, Robust Design, Taguchi Design, Orthogonal Array, Deneysel Tasarım ve Analiz, Design of Experiments, DOE, Design for Manufacture and Assembly, DFMA, DFR, DFX, Rekabetçi Ürün Geliştirme, Product Design and Development, Process Development, Proses Tasarımı, Kalite Mühendisliği, Kalite Evi, House of Quality, Kalite Fonksiyonu Yayılımı, Quality Function Deployment, QFD, EQFD, Kalite Yönetimi, Quality Management, Kalite Kontrol, İstatistiksel Proses Kontrol, İPK, SPC, Rekabet Stratejileri ve Organizasyon