Hakkımızda     |      EN

Bize Ulaşın:   (0216) 3224170

 

 

TÜRK TELEKOM'a özel Eğitimler

 

Türkiye'nin ilk entegre telekomünikasyon operatörü olan Türk Telekom'un planlama ile görevli yönetici ve çalışanlarına yönelik olarak sunulmakta olan Talep Planlama ve Satış Tahmin Teknikleri eğitimleri, şirketin İstanbul'daki ofislerinde ve eğitim merkezlerinde düzenlenmektedir.

 

Bugüne kadar gerçekleştirilen eğitimler, eğitimlerden görseller ve katılımcıların eğitimler hakkında yorumları aşağıda sunulmuştur.

 

 

Eğitimlerden Görseller

 

Tarihler

Eğitimin Adı

Eğitim Yeri

Fotoğraflar

10-11 Eylül 2018

TALEP PLANLAMA & SATIŞ TAHMİN TEKNİKLERİ

TURK TELEKOM Akademi

25-26 Eylül 2017

TALEP PLANLAMA & SATIŞ TAHMİN TEKNİKLERİ

TURK TELEKOM Akademi

27-28 Nisan 2015

TALEP PLANLAMA & SATIŞ TAHMİN TEKNİKLERİ

Şirket Merkezi

-

29-30 Eylül 2014

TALEP PLANLAMA & SATIŞ TAHMİN TEKNİKLERİ

TTNET Eğitim Salonu

28-29 Kasım 2013

TALEP PLANLAMA & SATIŞ TAHMİN TEKNİKLERİ

TTNET Eğitim Salonu

 

  

 

Katılımcı Yorumları

 

"Planlama ve tahmin modelleri üzerinde çalışan arkadaşlar için oldukça faydalı bir eğitim. Teşekkür ederiz. Özellikle excel uygulamaları olması konuları pekiştirmek açısından güzel oldu..."

– Ahu Yaşa, Kurumsal Planlama, TÜRK TELEKOM

"Etkin talep planlama ve planlama tekniklerinin süreçlerimizde uygulama yöntemlerinin de faydalı bir eğitim olmuştur. Teşekkür ederim, saygılarımla..."

– Eda Arısoy, Kurumsal Ticari Raporlama, TÜRK TELEKOM

"Kurumların, müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetler ile iyi geceler sadece satış veya sadece üretim odaklı olmaktan ziyade tüm birimleriyle dış paydaşlarıyla bilgi paylaşımı esaslı planlama yapması gerektiğini düşünüyorum. Talep ve tahmin dengesi göz önüne alınarak operasyonel ve lojistik maliyetler en fazla indirilerek potansiyel satışların tamamının gerçekleştirilebilmesi adına bu tarz eğitimlerin alınması faydalı olacaktır. Geleneksel veya deneysel metotlar yerine bilimsel metotları esas almak adına bu eğitimin katma değer sunacağını düşünüyorum..."

– Ertuğrul Erçel, Kamu Satış Yöneticisi, TÜRK TELEKOM

"Bu eğitimle kurumlar ve çalışanlar ileriye dönük tahminleri ile kat edecekleri yolu önceden belirlenerek profesyonel hayatta sürprizlerle karşılaşmalarını engelliyor olacaktır. Günümüz pazar koşullarında bu eğitimdeki tahminlemeleri kullanarak daha net gerçeklerle yüz yüze gelecek ve beklentilerini bu düzeyde daha net belirleyebileceklerdir..."

– Hatice Güney, Kanal Kazançları Uzmanı, TÜRK TELEKOM

"Hizmet ve üretim sektörlerinde daha analitik ve nokta atışı talep tahminleri oluşturabilme adına faydalı olabileceğini düşünüyorum..."

– Kıvanç Güngör, Kamu Satış Yöneticisi, TÜRK TELEKOM

"Tahminleme yaparken kullanılabilecek basit formüller ile ilgili bilgi vererek işimizi kolaylaştıran bir eğitim..."

– Lerzan Şahin, Satış Yatırım Verimlilik Uzmanı, TÜRK TELEKOM

"Bu eğitimin üst yöneticilerle ve karar verilecilerle beraber alınması daha sağlıklı olacaktır. Kendi şirketimiz dahil tüm şirketlerin profesyonel bir şekilde satış tahminlerini yapıyor olması lazım..."

– Osman Satır, Kamu Satış Yöneticisi, TÜRK TELEKOM

"Özellikle süreç iyileştirme, iş mükemmelliği ve verimli bir üretim ve operasyon yönetimi için öneririm. Teorinin süreç içerisinde rakamlara yansımasını sistematik olarak görmek açısından son derece yararlı bir eğitim..."

– Şebnem Güvenç, Kurumsal Özel Hizmetler Uzmanı, TÜRK TELEKOM

"Talep Planlama alanının günümüz şartları altında birçok farklı sektördeki kurumların ihtiyaç duyduğu, önümüzdeki dönemde de bu ihtiyacın giderek artacağı bir alan olduğunu düşünüyorum. Optimum Planlama eğitimi ile planlamanın geniş dünyasına girerek ufkunuzu geliştirebilirsiniz..."

– Salih Bedir, Ticari Pazarlama Uzmanı, AVEA

"Özellikle üretim ve perakende sektörleri için çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Hizmet sektöründe ise talep planlama anlamında yeni bakış açıları sağladığını ve bu anlamda katkısı olduğunu düşünüyorum."

– Göze Oyal, Satış Geliştirme ve Planlama - Departman Müdürü, TTNET

"Talep planlama pek çok şirketin kendini geliştirmesi gereken, rekabet arttıkça değeri daha da anlaşılacak bir alandır. Eğitim sırasında ve sonrasında kendi adımıza pek çok gelişim miktarı tespit ettik."

– Özgür Oğuz, Satış Geliştirme ve Planlama - Birim Yöneticisi, TTNET

"Her kurumun alması gereken bir eğitim..."

– Barış Çavuşoğlu, Satış Geliştirme ve Planlama - Uzman, TTNET

"Eğitim temel seviyeden başlayarak kısa sürede birçok konunun sunumu ile gerçekleşmesine rağmen akılda kalıcı detaylar ve hızlı ilerlemesi yönünden etkin gerçekleşti. Teşekkür ederiz..."

– Nazım Akkoyun, Satış Geliştirme ve Planlama - Yönetici, TTNET

"İlker Bey'in güler yüzü ve sadeleştirilmiş eğitmenliği sayesinde olabildiğince keyifli bir Talep Planlama eğitimine katılma imkanı buldum. Emekleriniz için teşekkürler..."

– Ceren Tuğçe Tunç, Satış Geliştirme ve Planlama - Uzman Yardımcısı, TTNET

"Gerçekten bütünü görmekte çok fayda sağlayan bir eğitimdi. Büyük resmi detaylandırmak ve detaylarda gizli kalan ayrıntıları ortaya çıkarmak için çok faydalı..."

– Fatih Keskin, Satış Geliştirme ve Planlama - Yönetici, TTNET

"Tüm kurum ve kişilerin bu eğitimi almaları iyi olacaktır. Yaptığımız işi başka bir bakış açısı ile görmemizi sağladı. Teşekkürler."

– Nezir Gürcan Dursun, Satış Geliştirme ve Planlama - Destek Elemanı, TTNET

"Yenilikçi ve detaylı bir eğitim oldu. Planlama ve tahminlemenin önemini eğitim ile daha da irdeleme fırsatı buldum. Her kurumun bu konuya mutlaka önemli derecede eğilmesini tavsiye ederim. Teşekkürler..."

– Mustafa Ulus, Satış Bütçe ve Raporlama - Uzman Yardımcısı, TTNET

"Talep tahminlemesi ve yönetimi çerçevesinde kurumlar hem kendilerinin hem de ürünlerin yaşam döngüsünü belirleyeceklerdir. Projesiz yapılan üstünkörü planlanmış tahminler askıda kalacaktır. Katılımcılar bu yönde bu eğitimden faydalanarak kurumlarına faydalı olacak, kendi özel işlerinde de katma değer alacaktır... "

– Veysel Samur, Kamu Satış Uzmanı, TTNET

"Öncelikle bu güzel eğitim için şirketime teşekkür ediyorum. İlker Bey'in pozitif yaklaşımı ve hakimiyeti sayesinde bir satış yöneticisi olarak konulara alternatif yaklaşımlarla bakabilirim. Optimum planlamanın şirketler için (küçük veya büyük) ne kadar önemli olduğunu, tespitlerin iyi yapılabilmesi için planlamanın öneminin bir kez daha ortaya koyulduğunu gördük. İlker Bey'e teşekkür ederim..."

– Hakan Yıldırım, Bayi ve Ofis Satış Yöneticisi, TTNET

"Her kurumun gelecekteki ürünlerin satışlarının tahmin edilmesi ile ilgili gerekli bir eğitimdir. Kurumların planlı bir şekilde satış faaliyetlerinde bulunması gerekli durumları (rakip, fiyat, müşteri analizi) tespit ederek pazar payını değerlendirmesi gerekir..."

– Nagihan Çolak, Satış Operasyon Uzmanı, TTNET

"Devam eden süreçteki eksik veya hatalı işleyen süreçlerin fark edilip değiştirilebilmesi için son derece faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum..."

– Yasemin Şahin, Kanal Destek ve Lojistik Uzmanı, TTNET

 

Daha detaylı referans sorgulaması için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

« BAŞA DÖN

 

Ana Sayfa

Planlamanın Temel Kavramları

Üretim Planlama nedir ? Talep Planlama nedir ? Tedarik Zinciri Yönetimi nedir ? Satış ve Operasyon Planlama ? Malzeme Planlama nedir ? Detay Çizelgeleme nedir ? Stok Optimizasyonu nedir ? Depo ve Lojistik Planlama nedir ? İşgücü Planlama nedir ? Optimizasyon nedir ?

 

Eğitimler ve Modüller

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Rekabet Stratejileri ve Organizasyon Talep Planlama ve Satış Tahminleme Satış ve Operasyon Planlama Satın Alma, Depo ve Stok Yönetimi Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama Detay Çizelgeleme Lojistik ve Dağıtım Yönetimi Optimizasyon Teknikleri Sürekli İyileştirme: Kalite Yön., Yalın Üretim İstatistiksel Proses Kontrolü Rekabetçi Ürün Geliştirme Robust Tasarım (Taguchi Metodu) Deneysel Tasarım Operasyon Planlama

Danışmanlık

 

Referanslar

Referans Listesi Katılımcıların Yorumları Eğitimlerden Görseller

 

Duyurular

Açık Eğitim Takvimi Eğitim Ön Kayıt Formu Kuruma Özel Eğitimler e-Bülten KVK Bilgi Metni

 

Hakkımızda

İletişim Bilgileri
 

Copyright © 2022, Optimum Planlama Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler (Keywords): Tedarik Zinciri Yönetimi, Üretim Planlama ve Kontrol Eğitim Programları, Planlama Eğitimleri, Planlama Nedir, Üretim Planlama Nedir, Talep Planlama Nedir, Satış ve Operasyon Planlama Nedir, Malzeme Planlama Nedir, Detay Çizelgeleme Nedir, Stok yönetimi, Depo ve Lojistik Planlama Nedir, Stok Yönetimi Nedir, Optimizasyon Nedir, İşgücü Planlama Nedir, Üretim Planlama Eğitimi, Üretim Planlama ve Stok Kontrolü, Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme, Talep Planlama, Satış Tahmin Teknikleri, Talep Tahmin Teknikleri, Talep Tahminleme Teknikleri, Detay Çizelgeleme, Atölye Çizelgeleme, Makine Çizelgeleme, Çizelgeleme Eğitimi, Kapasite Planlama Eğitimi, Malzeme Planlama Eğitimi, Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama, Kapasite ve Malzeme Planlama, İşgücü Planlama ve Çizelgeleme, Satış Operasyon Planlama, Satış ve Operasyon Planlama, S&OP, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kuruma Özel Eğitim, Workshop, Seminer, Danışmanlık Hizmetleri, Stok Yönetimi, Sevkiyat Planlama, Lojistik Planlama, Dağıtım Planlama, Stok, Depo ve Lojistik Planlama, Optimizasyon Teknikleri, Robust Tasarım, Robust Design, Taguchi Design, Orthogonal Array, Deneysel Tasarım ve Analiz, Design of Experiments, DOE, Design for Manufacture and Assembly, DFMA, DFR, DFX, Rekabetçi Ürün Geliştirme, Product Design and Development, Process Development, Proses Tasarımı, Kalite Mühendisliği, Kalite Evi, House of Quality, Kalite Fonksiyonu Yayılımı, Quality Function Deployment, QFD, EQFD, Kalite Yönetimi, Quality Management, Kalite Kontrol, İstatistiksel Proses Kontrol, İPK, SPC, Rekabet Stratejileri ve Organizasyon