Hakkımızda     |     EN

Bize Ulaşın   (0216) 322 41 70

 

Kurumlara Özel Eğitim Serilerimiz

Son Güncelleme: Haziran 2021

 

 

 

Hasçelik'te görevli yöneticilerin ve çalışanların bilgi ve beceri düzeylerini artırma, kurumsal planlama süreçlerini iyileştirme odaklı profesyonel eğitim programları sunulmuştur.

Şirkette kritik rolleri olan 40'a yakın yönetici ve çalışana eğitim verilmiştir.

 

Hasçelik Hakkında

Hasçelik, Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasında, çelik üretiminde Avrupa'nın sayılı tesislerinden birine sahip, İstanbul ve Konya'daki üretim tesislerinde ve Türkiye'de 7 şehirdeki 10 depodan sağladığı ürünler ile sektörünün öncü kurumlarındandır.

 

 

Hasçelik'e özel

Talep Planlama ve Satış Tahminleme Eğitimleri

Hasçelik planlama, satış destek, ihracat ve satın alma ekipleri için,

Müşteri taleplerini güvenilir biçimde tahminleme, planlama ve yönetme için gerekli kurumsal süreçlerin yapılandırılması, en iyi uygulamalar, karşılaşılabilecek zorluklar ve çözümleme yöntemlerine ilişkin bilgi ve tecrübe paylaşımı, pratik uygulamalar eşliğinde sunulmuştur (detaylar).

1. Eğitim: 16-17 Aralık 2015

2. Eğitim: 10-11 Ekim 2022

   

Eğitimlere katılan çalışanların yorumlarından örnekler,


"Yapılmış olan eğitimde sadece teorik olarak değil uygulamalarla beraber daha etkileyici oldu. Karşılıklı konuşmalarda yapılması gereken ve gerçekleşecek olan tahminler yapılmıştır. Akıcı ve yararlı bir eğitim olması, eğitimci İlker Bey'in eğitime hakimiyeti ve akıcı olması güzeldi. Her şey için teşekkürler..."

– Sebahat Ceyhan, Hammadde Satınalma Sorumlusu, HASÇELİK

"Gayet etkili ve bilgi yönünden güçlü, kendi bilgimizi geliştirdiğimiz bir eğitim oldu. Etkilerinin kısa vadede görüleceğini düşünüyorum. Ayrıca gayet interaktif bir eğitim olması bilginin öğrenilmesini etkili kıldı. Teşekkürler İlker Bey..."

– Orhan Çiftçi, Planlama Sorumlusu, HASÇELİK

"Hem pratikte hemen uygulamaya başlanabilecek Talep Planlama yöntemlerini öğrendiğimiz, hem de konunun ilerleyen aşamalarının nerelere gidebileceği ile ilgili ufkumuzun açıldığı çok faydalı bir eğitim oldu. Teşekkür ederiz..."

– Ömer Faruk Mızraklı, İhracat Sorumlusu, HASÇELİK

 

Eğitimin detayları için tıklayınız.

 

 

 

 

 

Hasçelik'e özel

Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri Eğitimi

Hasçelik planlama ve lojistik ekipleri için,

Tedarik zincirinde faaliyet gösteren ve performansını artırmak isteyen kurumların yapılandırması gereken planlama, uygulama ve süreç iyileştirme sistematikleri, işleyiş prensipleri, yöntem ve teknikler uygulamalı biçimde sunulmuştur (detaylar).

Tarihler: 8-9, 15-16 Eylül 2022

   

Eğitimlere katılan çalışanların yorumlarından örnekler,


"Eğitim içerik, notlar, sunum ve örnekler ile dolu dolu geçti. Süreçlere farklı bakış açısı ve artı fayda sağlayacak bir eğitimdi. Teşekkürler..."

– Yasin Taşdelen, Planlama Yöneticisi, HASÇELİK

"İş yoğunluğu ve yapmakla yükümlü olduğunuz görevlerin fazlalığı ile bazı önemli detayları gözden kaçırabiliyorsunuz. Bu eğitimde "bu da varmış", "bunu atlamışız", "evet mutlaka olmalı" gibi cümleleri kafamda çok geçirdim. Bu yüzden bu eğitimin alınmasını tavsiye ederim..."

– Volkan Aydoğmuş, Planlama Mühendisi, HASÇELİK

 

Eğitimin detayları için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğitim ve öğrenme yaklaşımımızı inceleyip Eğitim Seçim Matrisi'mizi görüntülemek için tıklayınız.

Açık eğitim, kuruma özel eğitim veya danışmanlık hizmeti talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

 

 

 

 

BAŞA DÖN

 

Ana Sayfa

Planlamanın Temel Kavramları

Satış ve Operasyon Planlama ? Talep Planlama nedir ? Üretim Planlama nedir ? Tedarik Zinciri Yönetimi nedir ? Malzeme Planlama nedir ? Detay Çizelgeleme nedir ? Stok Optimizasyonu nedir ? Lojistik Planlama nedir ? İşgücü Planlama nedir ? Optimizasyon nedir ?

 

Eğitim Programları

Satış ve Operasyon Planlama Talep Planlama ve Satış Tahminleme Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri Satın Alma, Depo ve Stok Yönetimi Rekabet Stratejileri ve Organizasyon Süreç Analizi ve Tasarımı Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama Detay Çizelgeleme Lojistik ve Dağıtım Yönetimi Optimizasyon Teknikleri Sürekli İyileştirme: Kalite Yön., Yalın Üretim İstatistiksel Proses Kontrolü Rekabetçi Ürün Geliştirme Robust Tasarım (Taguchi Metodu) Deneysel Tasarım Operasyon Planlama

Danışmanlık

 

Referanslar

Kurumsal Eğitim Serileri Referans Listesi Katılımcıların Yorumları Eğitimlerden Görseller

 

Duyurular

Açık Eğitim Takvimi Eğitim Ön Kayıt Formu Kuruma Özel Eğitimler e-Bülten KVK Bilgi Metni

 

Hakkımızda

İletişim Bilgileri
 

Copyright © 2023, Optimum Planlama Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler (Keywords): Tedarik Zinciri Yönetimi, TZY, Supply Chain Management, SCM, Üretim Planlama ve Kontrol Eğitim Programları, Planlama Eğitimleri, Planlama Nedir?, Tedarik Zinciri Yönetimi Nedir?, Üretim Planlama Nedir?, Talep Planlama Nedir?, Satış ve Operasyon Planlama Nedir, Malzeme Planlama Nedir?, Detay Çizelgeleme Nedir?, Stok yönetimi, Depo ve Lojistik Planlama Nedir, Stok Yönetimi ve Optimizasyonu Nedir, Optimizasyon Nedir?, İşgücü Planlama Nedir?, Üretim Planlama Eğitimi, Üretim Planlama ve Stok Kontrolü, Production Planning and Inventory Control, Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme, Talep Planlama, Demand Planning and Sales Forecasting, Satış Tahmin Teknikleri, Talep Tahmin Teknikleri, Talep Tahminleme Teknikleri, Detay Çizelgeleme, Detailed Scheduling, Atölye Çizelgeleme, Makine Çizelgeleme, Çizelgeleme Eğitimi, Kapasite Planlama Eğitimi, Malzeme Planlama Eğitimi, Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama, Kapasite ve Malzeme Planlama, İşgücü Planlama ve Çizelgeleme, Satış Operasyon Planlama, Satış ve Operasyon Planlama, S&OP, Entegre İş Planlama, IBP, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kuruma Özel Eğitim, Açık Eğitim,, In-House Training, Public Training, Seminar, Workshop,, Danışmanlık Hizmetleri, Stok Yönetimi, Sevkiyat Planlama, Lojistik Planlama, Dağıtım Planlama, Stok, Depo ve Lojistik Planlama, Optimizasyon Teknikleri, Robust Tasarım, Robust Design, Taguchi Design, Orthogonal Array, Deneysel Tasarım ve Analiz, Design of Experiments, DOE, Design for Manufacture and Assembly, DFMA, DFR, DFX, Rekabetçi Ürün Geliştirme, Product Design and Development, Process Development, Proses Tasarımı, Kalite Mühendisliği, Kalite Evi, House of Quality, Kalite Fonksiyonu Yayılımı, Quality Function Deployment, QFD, EQFD, Kalite Yönetimi, Quality Management, Kalite Kontrol, İstatistiksel Proses Kontrol, İPK, SPC, Rekabet Stratejileri ve Organizasyon, Rekabet ve Dijitalleşme Odaklı Süreç Analizi ve Tasarımı