Hakkımızda     |     EN

Bize Ulaşın   (0216) 322 41 70

 

Kurumlara Özel Eğitim Serilerimiz

Son Güncelleme: Haziran 2016

 

 

Kale Seramik'de görevli yöneticilerin ve çalışanların bilgi ve beceri düzeylerini artırma, kurumsal planlama süreçlerini iyileştirme odaklı profesyonel eğitim programları sunulmuştur.

Şirkette kritik rolleri olan 40'a yakın yönetici ve çalışana eğitim verilmiştir.

 

Kaleseramik Hakkında

Çanakkale Seramik ve Kalebodur markaları ile üretimini sürdüren Kaleseramik, yılda 68 milyon metrekare üretim kapasitesi ile tek bir alanda üretim yapan dünyanın en büyük seramik kuruluşudur. 50 değişik ebatta 1.900 çeşit yer karosu ve 60 değişik ebatta 2.200 çeşit duvar karosu üreten Kaleseramik, her yıl yaklaşık 200 çeşit yeni ürünü tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

 

Kaleseramik'e özel

Talep Planlama ve Satış Tahminleme Eğitimi

Kaleseramik tedarik zinciri, sipariş, lojistik ve üretim planlama ekiplerine yönelik,

Müşteri taleplerini güvenilir biçimde tahminleme, planlama ve yönetme için gerekli kurumsal süreçlerin yapılandırılması, en iyi uygulamalar, karşılaşılabilecek zorluklar ve çözümleme yöntemlerine ilişkin bilgi ve tecrübe paylaşımı, pratik uygulamalar eşliğinde sunulmuştur (detaylar).

Tarihler: 13-14 Kasım 2015

Eğitimlere katılan çalışanların yorumlarından örnekler,


"Teoride kalmayan, günlük problemlerimizi de rahatça tartışabileceğiniz bir ortam arayışında iseniz doğru kurumdasınız..."

– Onur Özdemir, Planlama ve Lojistik Müdürü, KALESERAMİK

"Sunumu ve görsel içerikleri zengin bir eğitim oldu. Katma değerinin hem kişisel hem de kurumsal olarak çok yüksek olacağını düşünüyorum. Çok teşekkürler..."

– Serkan Özboyar, S&OP Yöneticisi, KALESERAMİK

"Gelen taleplere en doğru şekilde ve en kısa zamanda cevap verebilmek için alınması gereken bir eğitim olarak düşünüyorum…"

– Batuhan Ayazlar, Planlama Sorumlusu, KALESERAMİK

"Eğitimin konusu ile ilgili çok fazla ayrıntıya girip ağırlaştırmadan, fiili hayatla alakalı daha teknik düşünebilmemize yardımcı olacak bir eğitim oldu. Yaşanan sıkıntılar ile alakalı farklı çözüm önerileri için ayrıntılı çalışmanıza ön ayak oldu diye düşünüyorum. Eğitim tam bir zihin açıcı ve yol gösterici oldu..."

– Sezgin Şahin, Banyo Planlama Yöneticisi, KALESERAMİK

 

Eğitimin detayları için tıklayınız.

 

 

 

Kaleseramik'e özel

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Eğitimleri

Kaleseramik üretim planlama, lojistik, depo ve malzeme planlama ekiplerine yönelik,

Teslimat performansı, kaynak kapasiteleri, verimlilik, stoklar ve maliyetler arasındaki dengeleri hızlı ve etkin biçimde oluşturabilmek için gerekli kurumsal süreçlerin yapılandırılması, en iyi uygulamalar, karşılaşılabilecek zorluklar ve çözümleme yöntemlerine ilişkin bilgi ve tecrübe paylaşımı, pratik uygulamalar eşliğinde sunulmuştur (detaylar).

1. Eğitim: 11-12 Nisan 2014

2. Eğitim: 22-24 Mayıs 2014

Eğitimlere katılan çalışanların yorumlarından örnekler,


"Verimlilik ve müşteri beklentilerinin ön plana çıkmış olduğu bu dönemde, kaynakların optimum kullanımı adına yenilikçi yöntemlerle tanışılabilecek, güncel bir eğitim..."

– Hasan Çolak, Mamul ve Üretim Malzemeleri Planlama Müdürü, KALESERAMİK

"Planlama işleriyle uğraşan veya meraklı olanlar için kesinlikle almaları gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum. İlker Bey de planlama konusunda bilgili ve her türlü talebe cevap veren bir kişi. Kısaca eğitimden sonra Malzeme, Planlama, Kapasite gibi düşüncelerinizde çok farklı bir bakış açısı yakalayacaksınız..."

– Hasan Öztürk, Kaplama Malzemeleri Planlama Sorumlusu, KALESERAMİK

“Kaleseramik mobilya fabrikasının üretim şekillerindeki zorluk, ürün çeşitliliği sebebiyle Detay Çizelgeleme kritik önem taşımakta. Eğitimde gördüğümüz yöntemlerin fabrika uygulamalarını gerçekleştireceğiz…”

– Melike Aslandoğan, Mobilya Planlama ve Ambar Sorumlusu, KALESERAMİK

“Aldığım eğitimde farklı proseslere ve amaçlara göre nasıl planlama yapılabileceği konusunda anlatılan optimizasyon en çok fayda sağlayan nokta oldu. Eğitimi hem kurumlara hem bireysel olarak katılmak isteyenlere tavsiye ederim…”

– Melike Kılıç, Banyo Planlama, Sorumlusu, KALESERAMİK

 

Eğitimin detayları için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

Eğitim ve öğrenme yaklaşımımızı inceleyip Eğitim Seçim Matrisi'mizi görüntülemek için tıklayınız.

Açık eğitim, kuruma özel eğitim veya danışmanlık hizmeti talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

 

 

 

 

BAŞA DÖN

 

Ana Sayfa

Planlamanın Temel Kavramları

Satış ve Operasyon Planlama ? Talep Planlama nedir ? Üretim Planlama nedir ? Tedarik Zinciri Yönetimi nedir ? Malzeme Planlama nedir ? Detay Çizelgeleme nedir ? Stok Optimizasyonu nedir ? Lojistik Planlama nedir ? İşgücü Planlama nedir ? Optimizasyon nedir ?

 

Eğitim Programları

Satış ve Operasyon Planlama Talep Planlama ve Satış Tahminleme Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri Satın Alma, Depo ve Stok Yönetimi Rekabet Stratejileri ve Organizasyon Süreç Analizi ve Tasarımı Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama Detay Çizelgeleme Lojistik ve Dağıtım Yönetimi Optimizasyon Teknikleri Sürekli İyileştirme: Kalite Yön., Yalın Üretim İstatistiksel Proses Kontrolü Rekabetçi Ürün Geliştirme Robust Tasarım (Taguchi Metodu) Deneysel Tasarım Operasyon Planlama

Danışmanlık

 

Referanslar

Kurumsal Eğitim Serileri Referans Listesi Katılımcıların Yorumları Eğitimlerden Görseller

 

Duyurular

Açık Eğitim Takvimi Eğitim Ön Kayıt Formu Kuruma Özel Eğitimler e-Bülten KVK Bilgi Metni

 

Hakkımızda

İletişim Bilgileri
 

Copyright © 2023, Optimum Planlama Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler (Keywords): Tedarik Zinciri Yönetimi, TZY, Supply Chain Management, SCM, Üretim Planlama ve Kontrol Eğitim Programları, Planlama Eğitimleri, Planlama Nedir?, Tedarik Zinciri Yönetimi Nedir?, Üretim Planlama Nedir?, Talep Planlama Nedir?, Satış ve Operasyon Planlama Nedir, Malzeme Planlama Nedir?, Detay Çizelgeleme Nedir?, Stok yönetimi, Depo ve Lojistik Planlama Nedir, Stok Yönetimi ve Optimizasyonu Nedir, Optimizasyon Nedir?, İşgücü Planlama Nedir?, Üretim Planlama Eğitimi, Üretim Planlama ve Stok Kontrolü, Production Planning and Inventory Control, Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme, Talep Planlama, Demand Planning and Sales Forecasting, Satış Tahmin Teknikleri, Talep Tahmin Teknikleri, Talep Tahminleme Teknikleri, Detay Çizelgeleme, Detailed Scheduling, Atölye Çizelgeleme, Makine Çizelgeleme, Çizelgeleme Eğitimi, Kapasite Planlama Eğitimi, Malzeme Planlama Eğitimi, Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama, Kapasite ve Malzeme Planlama, İşgücü Planlama ve Çizelgeleme, Satış Operasyon Planlama, Satış ve Operasyon Planlama, S&OP, Entegre İş Planlama, IBP, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kuruma Özel Eğitim, Açık Eğitim,, In-House Training, Public Training, Seminar, Workshop,, Danışmanlık Hizmetleri, Stok Yönetimi, Sevkiyat Planlama, Lojistik Planlama, Dağıtım Planlama, Stok, Depo ve Lojistik Planlama, Optimizasyon Teknikleri, Robust Tasarım, Robust Design, Taguchi Design, Orthogonal Array, Deneysel Tasarım ve Analiz, Design of Experiments, DOE, Design for Manufacture and Assembly, DFMA, DFR, DFX, Rekabetçi Ürün Geliştirme, Product Design and Development, Process Development, Proses Tasarımı, Kalite Mühendisliği, Kalite Evi, House of Quality, Kalite Fonksiyonu Yayılımı, Quality Function Deployment, QFD, EQFD, Kalite Yönetimi, Quality Management, Kalite Kontrol, İstatistiksel Proses Kontrol, İPK, SPC, Rekabet Stratejileri ve Organizasyon, Rekabet ve Dijitalleşme Odaklı Süreç Analizi ve Tasarımı